Ryanair: kupujesz dzisiaj jeden bilet, drugi masz za darmo

Ryanair kusi kolejna promocją
Samolot w barwach Ryanair/fot. AG

Linia lotnicza Ryanair po raz pierwszy w historii wprowadziła ofertę „Kup jeden bilet, drugi masz za darmo”. Oferta dotyczy ponad 1600 tras w ramach całej siatki połączeń oraz podróży od 25 września do 14 grudnia 2020 roku.

Oferta dotyczy rezerwacji taryfy Value Fare dla więcej niż jednego pasażera, podróżujących na wybranych trasach do najlepszych miejsc docelowych (obowiązują OWU). Aby skorzystać z oferty należy wejść na stronę Ryanair.com tylko dziś (24 września) do północy.

Alejandra Ruiz, Head of Communications Ryanaira powiedziała: „Po raz pierwszy w historii Ryanaira wprowadzamy ofertę „Kup jeden bilet, drugi masz za darmo”. Trzeba być szalonym, aby to przegapić! Oferta dotyczy podróży na ponad 1600 trasach w ramach całej siatki połączeń w okresie od 25 września do 14 grudnia 2020 roku, drugi bilet na ten sam lot otrzymasz bezpłatnie. Klienci mogą zarezerwować tę niezapomnianą ofertę do najpopularniejszych miejsc wakacyjnych i miast w całej Europie, zabierając rodzinę lub przyjaciół na jesienno-zimowy wypad.”.