Ryanair kredytuje podróże

Linia lotnicza Ryanair wprowadziła Kredyt Podróży Ryanair, nową inicjatywę, w ramach której każdy, kto dokona rezerwacji zakwaterowania na stronie Ryanair Rooms otrzyma 10 proc. kredyt na lot Ryanairem.

Każdy klient posiadający konto „MyRyanair”, który dokona rezerwacji hotelu na stronie Ryanair Rooms otrzyma 10 proc. zwrotu w postaci kredytu podróży na lot do wykorzystania na stronie Ryanair.com.

Jeśli na przykład ktoś wybiera się na 4 dni do Barcelony i za pobyt w hotelu zapłaci 400 euro, otrzyma 40 euro w ramach kredytu podróży na konto MyRyanair. Średnia cena biletu w Ryanair to 41 euro, co oznacza, że następny lot Ryanairem będzie gratis.

Ryanair ostatnio wprowadził duże zmiany na stronie Ryanair Rooms i nadal dąży do uzyskania statusu „Amazona Podróż”’. Ryanair Rooms to strona, na której znaleźć można róźne rodzaje zakwaterowania jak hotele, hostele, wille wakacyjne, B&B, wszystkie w najlepszych cenach. Nowa strona z funkcją dynamicznego wyszukiwania i uproszczonym procesem rezerwacji daje klientom możliwość wyboru z ponad 1,2 miliona pokoi na całym świecie.

Kenny Jacobs z Ryanaira powiedział: „Cieszymy się z wprowadzenia naszej nowej inicjatywy w ramach programu „Always Getting Better” – Kredytu Podróży. Ta nowa inicjatywa da naszym klientom wiele korzyści. Na Ryanair Rooms bedą mogli zarezerwować te same hotele, co na innych portalach rezerwacyjnych, i dodatkowo otrzymać 10 proc. zwrotu na zakup lotu Ryanairem.
We współpracy z 5 firmami oferujemy naszym klientom zakwaterowanie w ponad 1,2 miliona pokoi, poczynając od hoteli 5* aż do hosteli i B&B. Dzięki Kredytowi Podróży nasi klienci otrzymają dodatkowo możliwość tańszego pdróżowania Ryanairem. To najlepsza okazja do rezerwacji hotelu na Ryanair Rooms!”