Ryanair – dobra sprzedaż biletów z Krakowa i Wrocławia

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, ogłosiła rekordową sprzedaż biletów z wyprzedzeniem w nadchodzącym sezonie letnim na 30 połączeniach z Krakowa, w tym na 100 dodatkowych lotów do Dublina, Eindhoven, Liverpoolu i Londynu oraz na dwóch nowych połączeniach z Wrocławia do Glasgow i Paryża.

Nowe połączenia i świetne wyniki zapewnią 1,8 mln klientów rocznie i 1 800 miejsc pracy w regionie Kraków Airport oraz ponad milion kilentów rocznie i 1 000 miejsc pracy w regionie Portu Lotniczego Wrocław.
Latem Ryanair będzie obsługiwał 30 połączeń z lotniska krakowskiego oraz 20 z wrocławskiego. W sumie w obu portach lotniczych pojawi się ok. 2,8 pasażerów linii Ryanair.

Michael O’Leary z linii lotniczej Ryanair powiedział: “Z okazji ogłoszenia rekordowej liczby rezerwacji dokonywanych z wyprzedzeniem na nadchodzące lato, Ryanair wyprzedaje bilety już od 79 zł na podróż od lutego do kwietnia. Dodatkowo, z okazji 30-tych urodzin i rekordowych rezerwacji dokonywanych z wyprzedzeniem we Wrocławiu, ogłaszamy wyprzedaż biletów z Wrocławia do Warszawy w cenach rozpoczynających się już od 19 zł, na podróż w lutym, marcu i kwietniu. Zachęcamy do rezerwowania lotów jak najszybciej na www.ryanair.com, ponieważ oferta będzie dostępna tylko do północy 29 stycznia i z pewnością bilety w tak atrakcyjnych cenach zostaną szybko wyprzedane.”