Ryanair: city break w Skandynawii od 93 zł

fot. materiały prasowe

Listopad i grudzień to dobry moment na kilkudniową przerwę od pracy, aby odkryć Skandynawię. Nowa oferta Ryanair, umożliwia pasażerom udanie się na krótki city break lub zimowe wakacje  w  cenie od 93 zł z kilku polskich lotnisk.

Loty do Norwegii, Szwecji, Danii czy Finlandii można znaleźć bezpośrednio na stronie przewoźnika z lotnisk w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Katowicach i Warszawie-Modlinie. Ceny biletów zaczynają się od 93 zł.

Kierunki na city break z Ryanair w piątki i niedziele to m.in. loty do Kopenhagi z Warszawy-Modlin i Krakowa, Oslo z Poznania i Helsinek z Warszawy-Modlin lub lotami w czwartki i niedziele z Wrocławia do Sztokholmu.Co więcej, każde miasto można zwiedzić w ciągu 2-3 dni.

Jednym z polecanych przez przewoźnika kierunków w Skandynawii jest Kopenhaga, w której odwiedzić można m.in.  Małą Syrenkę, a miłośnicy lego mogą odwiedzić stolicę słynnych klocków, położoną w pobliżu miejscowości Billund.Podczas zwiedzania stolicy Danii, warto zdecydować się również na Christianborg – dawny zamek królewski i siedziba duńskich władców, obecnie natomiast mieści w sobie parlament oraz biura administracji rządowej.

„Magia fiordów, urzekająca architektura i możliwość podziwiania pięknych widoków z drugiej strony Bałtyku – to tylko kilka powodów, dla których Skandynawia cieszy się dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do skorzystania z weekendów i poznania pięknych skandynawskich lokacji–często mówi się, że Skandynawia to nasz bliski, ale wciąż nieodkryty sąsiad. Bilety na loty z Polski do skandynawskich portów można znaleźć na stronie” – powiedziała Alicja Wójcik-Gołębiowska – country manager CEE & Baltics w Ryanair.