Ryanair świętuje 18. lat działalności na lotnisku w Łodzi

fot. materiały prasowe

Linia lotnicza Ryanair świętuje 18-lecie swojej działalności w Porcie Lotniczym Łódź. Z tej okazji przewoźnik wprowadza promocję oferującą 18 proc. rabatu na bilety lotnicze do i z Łodzi. Promocja potrwa od 30 października do 3 listopada.

Odkąd Ryanair rozpoczął działalność na łódzkim lotnisku w 2005 roku, Łódź i jej okolice stają się coraz ważniejszym regionem dla linii lotniczej, czego dowodem jest zimowy rozkład lotów Ryanair 23/24 na lotnisku w Łodzi, który obejmuje zwiększoną częstotliwość do Alicante, ale także dwie nowe trasy do East Midlands i Malagi.

„Łódź to prężnie rozwijający się region, co sprawia, że jest to ważne miejsce dla Ryanaira. W sezonie letnim bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się nasze trasy z Łodzi do Alicante, Mediolanu czy Londynu. Widząc rosnące zapotrzebowanie na południowe kierunki oraz Wyspy Brytyjskie, w sezonie zimowym zwiększamy liczbę połączeń z Łodzi do Alicante z dwóch do trzech, a także dodajemy nowe kierunki – Malagę oraz East Midlands. Cieszymy się, że już od 18 lat możemy współpracować z łódzkim lotniskiem. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną ofertę 18 proc. zniżki na loty Ryanair z Łodzi” – powiedział Michal Kaczmarzyk, prezes Buzz, grupa Ryanair.

„Mamy dzisiaj niezwykłą uroczystość. Obchodzimy 18 lat współpracy z linią lotniczą Ryanair. Dokładnie 30 października 2005 roku odleciał z naszego lotniska pierwszy samolot Ryanair do Londynu. „Osiemnastka” to magiczny, symboliczny moment wejścia w dorosłość. Zwykle czeka się na niego z niecierpliwością, bo wtedy wszystko wydaje się możliwe. Rok temu wspólnie zainaugurowaliśmy trzy nowe kierunki: do Alicante, Brukseli i Mediolanu. Wczoraj rozpoczęliśmy loty do Malagi, a dziś cieszymy się z powrotu lotów do East Midlands i codziennych lotów do Londynu Stansted. Można powiedzieć, że za nami wszystkie choroby wieku dziecięcego, a nasza współpraca układa się bardzo dobrze. Linii lotniczej Ryanair życzymy dobrych strategicznych decyzji i fantastycznych warunków rozwoju w Polsce, a szczególnie na łódzkim lotnisku” – dodała dr Anna Midera, prezes Portu Lotniczego Łódź.

Ryanair: city break w Skandynawii od 93 zł