Ryanair chwali się krajowymi rejsami

archiwum Ryanair

Linie lotnicze Ryanair, ogłosiły, że rezerwacje krajowych połączeń z Gdańska do Krakowa, Warszawy Modlina oraz Wrocławia cieszą się dużą popularnością. Ryanair obsługuje trasy krajowe swoim samolotem Boeing 737. Ceny biletów na połączenia krajowe w Ryanair zaczynają się już od 39 zł (lot w jedną stronę, włączając podatki oraz opłaty).

Ryanair otworzy swoją trzecią bazę w Gdańsku w październiku 2014 roku. Stacjonował będzie tam jeden samolot, a zimowy rozkład Ryanaira będzie wzbogacony o trzy nowe połączenia do Birmingham, Leeds Bradford oraz Warszawy Modlin (10 połączeń łącznie), co zapewni 700 000 pasażerów rocznie i przyczyni się do utworzenia 700 lokalnych miejsc pracy. Ryanair inwestuje ponad 90 mln dolarów w Lotnisko w Gdańsku, podkreślając swoje zaangażowanie we wspieranie sektora turystycznego na Pomorzu.

Michael O’Leary z Ryanair powiedział: “W ciągu ostatnich trzech lat Ryanair stał się linią numer 1 w Polsce. Polskim klientom tego lata oferujemy 3 połączenia krajowe z Gdańska za znacznie niższą cenę (39 zł), niż wysokie ceny LOT-u. Nowa baza Ryanair w Gdańsku pozwoli na uruchomienie 10 interesujących kierunków, w tym 3 nowe połączenia do Birmingham, Leeds Bradford i Warszawy Modlin, co zapewni lotnisku w Gdańsku aż 700 000 pasażerów rocznie.
Aby uczcić naszą nową bazę w Gdańsku oraz nasze 3 krajowe połączenia, Ryanair obniża ceny na połączenia pomiędzy Gdańskiem, a Krakowem, Warszawą Modlin oraz Wrocławiem aż do 39 zł za lot w jedną stronę, na podróże w czerwcu, lipcu oraz sierpniu. Tanie bilety są dostępne tylko do północy (24:00) w poniedziałek (9 czerwca) i z pewnością będą bardzo szybko rozchwytywane, zatem zachęcany pasażerów, aby je zarezerwowali, zanim zostaną wyprzedane.”

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center