Ryanair – 51 tras w nowym rozkładzie letnim z Modlina

AG

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła rekordowy rozkład lotów z lotniska Warszawa-Modlin na lato 2020 r. W siatce połączeń znajduje się 51 tras, w tym 3 nowe do Charkowa, Pafos oraz Tel Awiwu.

Na lotnisku Warszawa/Modlin Ryanair obsluży rocznie 3,2 miliona pasażerów przyczyniając się do powstania 2400 miejsc pracy. Ryanair ogłosił także zbazowanie kolejnego samolotu w bazie w Modlinie, która od sezonu lato 2020 będzie liczyła 7 maszyn (inwestycja 700 mln dolarów).

Do Charkowa samoloty przewoźnika będą latały dwa raty w tygodniu, do Pafos – raz a do Tel Awiwu – 4 razy tygodniowo

Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: „Cieszymy sie bardzo, iż od sezonu lato 2020 roku pasażerowie podróżujący z Warszawy/Modlin zyskają jeszcze więcej nowych kierunków w najniższych cenach. .
Pasażerowie z Mazowsza oraz turyści mogą teraz zarezerwować loty na 51 trasach aż do października 2020 roku. Z okazji ogłoszenia nowego rozkładu lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety na podróż z/do Polski do marca 2020 roku w cenie od 39 zł.”

Leszek Chorzewski, prezes zarządu Lotniska Warszawa/Modlin dodał: “Przyszłoroczny sezon letni na Lotnisku Warszawa/Modlin będzie niezwykle interesujący dla naszych pasażerów. W ramach harmonijnego rozwoju naszej siatki połączeń zwiększamy liczbę kierunków do rekordowej liczby 51 destynacji. Dodatkowo znacznie wzrośnie częstotliwość lotów na kierunkach najbardziej popularnych, takich jak Dublin, Edynburg i na Ukrainę. Lotnisko Warszawa/Modlin od lat pozostaje portem pierwszego wyboru dla mieszkańców Mazowsza i północno-wschodniej Polski, a także szerokiego spektrum turystów z całej Europy”.