Ryanair – 50 tysięcy pasażerów obsłużonych na trasie Szczecin – Kraków

fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair, przewiozła od 1 kwietnia 2019 roku 50 000 pasażerów na swojej najnowszej krajowej trasie Szczecin – Kraków.

Przewoźnik ogłosił także rozkład lotów Ryanaira ze Szczecina na lato 2020:

4 trasy: Londyn (codziennie), Dublin (2 tyg.), Liverpool (2 tyg.) oraz Kraków (2 tyg.);

W 2020 roku samoloty Ryanaira obsłużą podczas rejsów do i z Szczecina 230 tysięcy pasażerów

W Szczecinie Olga Pawlonka z Ryanaira powiedziała: “Cieszymy się z przewiezienia 50 tysięcy pasażerów na naszej najnowszej trasie krajowej ze Szczecina do Krakowa, zainaugurowanej w kwietniu 2019 roku. Latem 2020 roku Ryanair zaoferuje w Szczecinie 4 trasy: Londyn, Dublin, Liverpool oraz Kraków przewożąc ponad 230 000 pasażerów rocznie.

Aby uczcić tę okrągłą liczbę 50.000 pasażerow, Ryanair wprowadził wielką wyprzedaż lotów ze Szczecina do Krakowa. Bilety w cenie od 39 zł na podróż w lutym oraz marcu dostępne są jedynie na Ryanair.com do soboty (1 lutego). Aby zdążyć z rezerwacją najlepiej wejść na Ryanair.com już teraz.”

Maciej Dziadosz, prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin Goleniów Sp. z o.o. dodał: “Jako zarządzający naszym regionalnym Portem Lotniczym z zadowoleniem przyjmujemy dobre wyniki osiągane na poszczególnych trasach przez linie lotnicze operujące ze szczecińskiego lotniska. W tym przypadku radość jest podwójna, gdyż trasa do Krakowa z jednej strony znakomicie wpisuje się w nasze plany rozwoju krajowej siatki połączeń z drugiej zaś została bardzo dobrze przyjęta zarówno przez mieszkańców Pomorza Zachodniego jak i Małopolski, znacznie zbliżając obydwa regiony do siebie. Może nie odległościowo, ale czasowo napewno .”