Ryanair – 5 nowych połączeń z Gdańska

Ryanair rozszerza sieć połączeń z Gdańska
Michał Kaczmarzyk i Tomasz Kloskowski/fot. archiwum Ryanaira

Linia lotnicza Ryanair ogłosiła post-covidowy rozkład lotów z Gdańska na lato 2021. Ryanair będzie wykonywał ponad 100 lotów tygodniowo w 32 kierunkach, w tym 5 nowych: Chania, Korfu, Billund (Legoland), Santorini, Zadar.

Rozkład lotów z Gdańska na lato 2021 obejmuje:

• Ponad 100 lotów tygodniowo
• 32 trasy łącznie
• 5 nowych tras do Chanii, Billund, Zadaru oraz na Korfu i Santorini
• Wakacyjne kierunki do Alicante, Barcelony, Burgas, Paphos oraz na Maltę
• Loty do najpiękniejszych miast Europy jak Mediolan, Londyn czy Kopenhaga.

Michał Kaczmarzyk, prezes Buzz, linii lotniczej wchodzącej w skład Grupy Ryanair, powiedział: “Szczyt sezonu letniego jest tuż za rogiem, a program szczepień nabrał tempa, z radością oficjalnie ogłaszamy więc nasz wakacyjny post-covidowy program lotów z Gdańska z 32 trasami łącznie i pięcioma nowościami – Chania, Korfu, Billund (Legoland), Santorini oraz Zadar.

Klienci mogą teraz rezerwować loty na zasłużony wypoczynek, wiedząc, że jeśli ich plany ulegną zmianie, będą mogli dwukrotnie przesunąć datę podróży aż do grudnia 2021 roku w ramach zero złotych za zmianę.

Aby uczcić oficjalne rozpoczęcie sezonu wakacyjnego i ogłoszenie post-covidowego rozkładu lotów z Gdańska, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 89 zł na podroż do końca października 2021 roku. Rezerwacji lotów w promocyjnych cenach można dokonać jedynie na Ryanair.com lub przez aplikację do soboty 10 lipca do północy.”

Tomasz Kloskowski, Prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy dodał: „Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Ryanair rozwija siatkę połączeń z Gdańska i stawia na pasażerów z naszego regionu. 32 trasy i ponad 100 lotów tygodniowo to bardzo optymistyczny obraz 2021 roku z Ryanairem.

Liczymy, że po długiej przerwie spowodowanej pandemią, mimo występujących nadal trudności, nasi pasażerowie będą korzystać z tych propozycji i latać z Gdańska na wakacje do Hiszpanii, Grecji, Chorwacji, Bułgarii oraz na Maltę i Cypr. Mamy też nadzieję na ożywienie kontaktów rodzinnych i przyjacielskich, loty po Europie jak i dalej na inne kontynenty, a docelowo także powrót podróży biznesowych. Bardzo się cieszymy z tego, że pasażerowie do nas wracają, co obserwujemy wyraźnie w ostatnich miesiącach.”

Ryanair połączył Wrocław z Mazurami