Ruszyły rejsy po Odrze

archiwum slubice.pl

Po przerwie zimowej ruszyły rejsy turystyczne po Odrze. Rok temu, dwa statki Zefir i Laguna, przewiozły po ponad 30 tys. pasażerów.

W ofercie na rok 2015 znajdują się jedno-,dwu- lub trzygodzinne rejsy, rejsy z jednego miasta portowego do następnego oraz rejsy czarterowe. W tym roku, Zefir rozpoczął rejsy ze Słubic.

Jedną z nowości będzie sklepik z produktami regionalnymi (m.in. miody, dżemy, win, piwo). Produkty będzie można zamówić również na życzenie podczas rejsów czarterowych. Ponadto w ofercie czarterowej znajdą się: rejsy z przewodnikiem, rejsy z muzyką na żywo, rejsy z możliwością konferencji i spotkań integracyjnych. Na obu statkach pojawi się nowa aranżacja pokładu dolnego, a małe dzieci skorzystają z kąciku zabaw.
Ceny biletów za godzinny rejs to 16 zł (normalny), 13 zł (ulgowy), 12 (grupowy powyżej 20 osób) i 38 zł (dwie osoby plus dziecko, każde kolejne dziecko to dopłata 10 zł). Rejs dwugodzinny kosztuje odpowiednio 21 zł, 18 zł, 14 zł i 44 zł, a trzygodzinny 25zł, 20zł,15zł i 50 zł.