Rekrutacja do Emirates

archiuwm Emirates

Już ponad 500 Polaków dołączyło do grona personelu pokładowego linii lotniczych Emirates. Szansą dla kolejnych chętnych będą Dni Otwarte Emirates, które odbędą się 23 listopada i 13 grudnia, odpowiednio w Krakowie i Poznaniu. Daty i miejsca najbliższych spotkań rekrutacyjnych Emirates:
Kraków: 23 listopada, godzina 9:00, Hotel Novotel Kraków Centrum, ul. Tadeusza Kościuszki 5
Poznań: 13 grudnia, godzina 9:00, Hotel Mercure Poznań Centrum, ul. Roosevelta 20

Paulina, która urodziła się w Szczecinie, dla Emirates pracuje już od ponad 3 lata. Studiując w Londynie, postanowiła spróbować swoich sił podczas jednego z Dni Otwartych organizowanych przez przewoźnika. O swojej pracy powiedziała: „Dzięki pracy dla Emirates można bardzo dużo podróżować, poznawać nowych ludzi i nowe kultury oraz uczyć się języków. Emirates zapewniają również mieszkanie w Dubaju, co jest dla nas bardzo wygodne. Dubaj to prawdziwa mieszanka kultur. Można tu poznać ludzi z całego świata – ich mentalność, zwyczaje czy nawet inne jedzenie niż nasze europejskie.”

Potencjalni przyszli członkowie personelu pokładowego Emirates muszą mieć ukończone 21 lat, biegle znać język angielski w mowie i piśmie, posiadać co najmniej średnie wykształcenie, a także odpowiedni wzrost, umożliwiający sięgnięcie na wysokość 212 cm. Na spotkanie rekrutacyjne kandydaci powinni zabrać ze sobą CV w języku angielskim, a także aktualne zdjęcie. Istnieje również możliwość rejestracji online na stronie internetowej www.emirates.com/careers.