Rego-bis zawiesza wyjazdy do końca kwietnia

rego-bisBiuro Rego-bis ogłosiło, że w związku z ogłoszenie przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego oraz całkowitego wstrzymania międzynarodowego ruchu lotniczego, zawiesza ze skutkiem natychmiastowym wszystkie wyjazdy turystyczne do dnia 30 kwietnia.

W komunikacie Rego-bis czytamy również, że wszyscy klienci mający rezerwację na ten okres- zostaną powiadomieni o zawieszeniu wyjazdów w najszybszym możliwym czasie a wszyscy klienci Rego-bis przebywający aktualnie za granicą mają zagwarantowane powroty do kraju i zgodnie z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemicznego po przekroczeniu granicy zostaną skierowani na 14 dniową kwarantannę w miejscu wskazanym przez służbę graniczną.

Przypomnijmy, że w piątek premier Mateusz Morawiecki ogłosił zamknięcie granic Polski dla cudzoziemców na 10 dni od 15 marca. Granice będą zamknięte na 10 dni, z możliwością przedłużenia o kolejne 20 dni, a następnie 30 dni. Wszystkie międzynarodowe pasażerskie połączenia lotnicze i kolejowe od niedzieli od północy zostaną zawieszone. Czytaj: Koniec turystyki zagranicznej. Polska zamyka granice na 10 dni