Ranking najlepszych atrakcji dla dzieci w Polsce

archiwum dzieckowpodrozy

Doskonałą bazą inspiracji jest Ranking najlepszych rodzinnych atrakcji prowadzony co roku przez serwis dzieckowpodrozy.pl. W tym roku nominowanych zostało 60 ciekawych miejsc z całej Polski. O tym, w jakiej kolejności znajdą się w rankingu decydują w głosowaniu internauci.

Wśród nominowanych atrakcji nie brakuje miejsc dobrze znanych czy wyróżnionych wcześniej Certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej, są jednak również takie, które dopiero zdobywają uznanie i miejsce na turystycznej mapie Polski. Na stronach Rankingu znajdziemy nie tylko listę nominowanych, ale także interaktywną mapę, która pomoże w zaplanowaniu rodzinnych wycieczek.

10 atrakcji z największą ilością głosów zostanie nagrodzonych Certyfikatem „Najlepsza rodzinna atrakcja 2020”, a zwycięzca Rankingu może liczyć na efektywną kampanię promocyjną na stronach serwisu dzieckowpodrozy.pl.

Jednak to nie wszystko! Na głosujących również czekają nagrody. Do zdobycia aż 10 rodzinnych wejściówek do parku rozrywki ENEGRYLANDIA, który jako bezapelacyjnie najlepsza atrakcja rodzinna w Polsce, po dwukrotnym zwycięstwie w Rankingu Dzieckowpodrozy.pl otrzymał w tym roku „Złoty Certyfikat” i tym samym nie bierze już udziału w głosowaniu.

– Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do naszego trzykrotnego zwycięstwa w Rankingu najlepszych atrakcji dla dzieci. Osiągnęliśmy ten sukces dzięki tysiącom głosów naszych odwiedzających i chcemy się dla nich rozwijać. – powiedział Kris Kojder, dyrektor ds. wizerunku & rzecznik prasowy Energylandii.W przyszłym roku park powiększy się o kolejne atrakcje, w tym nowy, spektakularny rollercoaster.

 – Wiemy, że ranking cieszy się dużą popularnością i w połączeniu z naszymi artykułami pomaga rodzinom zaplanować zarówno krótkie wycieczki jak i dłuższe wakacje. – mówi Wojciech Kreft, z Dzieckowpodrozy.pl. Co roku wśród nominacji pojawiają się nowe atrakcje. Życzymy wszystkim konkurującym powodzenia, a głosującym odkrycia miejsc wartych odwiedzenia!

Aby zagłosować na ulubione atrakcje, należy wejść na dzieckowpodrozy.pl/ranking i kliknąć „Lubię to” pod wybraną przez nas atrakcją. Są one uszeregowane alfabetycznie. Przy okazji jest również możliwość przeczytania poświęconych im artykułów. Ogłoszenie wyników odbędzie się na początku lutego 2020.