Rainbow wystartował z Latem 2019

Biuro Rainbow rozpoczęło przedsprzedaż wczasów na Lato 2019 i wystartowało z ofertą 100 proc. pewności najniższej ceny. Organizator gwarantuje, że teraz ceny są najniższe, a jeśli do dnia wyjazdu cena będzie niższa, zwróci różnicę.

Emilia Bratkowska, dyrektor marketingu i PR w Rainbow, powiedziała: „Jak główną zaletę tegorocznej przedsprzedaży uważamy 100 proc. pewności najniższej ceny – to ważniejsze niż rabaty do 40%. Dodatkowo dokładamy extra rabat dla dzieci do 500 zlotych lub do 400 złotych jeśli jadą dwie osoby dorosłe. Warto się pospieszyć z decyzją, bo teraz jest największy wybór hoteli i terminów. Wiadomo – najlepsze oferty sprzedają się najszybciej więc zachęcamy do wizyt w biurach sprzedaży lub na naszej stronie.

Oprócz atrakcyjnych zniżek, w przedsprzedaży mamy również dodatkowe benefity – można wybrać miejsce w samolocie już od 1 pln i zapłacić korzystną zaliczkę – tylko 20 proc. wartości rezerwacji. Warto podkreślić, że rezerwując w przedsprzedaży klienci nie muszą się martwić, że ich plany wakacyjne mogą ulec zmianie. W przedsprzedaży Rainbow oferuje aż 2 zabezpieczenia – gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji, która pozwala zmienić kierunek, termin czy hotel nawet 30 dni przed wyjazdem, oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji TU Europa – które pozwala odzyskać wpłacone środki w przypadkach losowych.”

Wybór kierunków obejmuje praktycznie cały basen Morza Śródziemnego od Portugalii po Turcję i od Bułgarii po Tunezję.

Po raz pierwszy Rainbow zaoferuje wypoczynek na greckich wyspach Lesbos i Kalymnos a także orientalny Muskat w Omanie. Z dalszych kierunków nowością jest Dominikana.

Przedsprzedaż trwa do 7 listopada 2018.