Rainbow startuje ze sprzedażą lata 2024. Stawia na hotele przy plaży i animacje dla dzieci

Rainbow uruchomił przedsprzedaż swojej letniej oferty na rok 2024. Do klientów trafiła oferta rodzinna, w tym hotele z Figloklubami – animacjami w języku polskim oraz hotele położone bezpośrednio przy plaży. Na przyszłoroczne wakacje będzie można polecieć z 12 lotnisk w Polsce.

Na klientów czeka większy niż do tej pory wybór hoteli rodzinnych o różnym standardzie. Figlokluby, koncept, który towarzyszy marce Rainbow od 2011 roku, w sezonie lato 2024 będzie dostępny w prawie 80 hotelach. W ramach klubów przez sześć dni w tygodniu, od połowy czerwca do połowy września, dzieci będą miały dostęp do kreatywnych zajęć i programów przygotowanych przez Akademię Rainbow. Najwięcej hoteli z polskimi animacjami znaleźć można Turcji (18), Grecji (16), Hiszpanii (14) czy Bułgarii (9).

„Nasza oferta rodzinna nieustannie rośnie, co ma związek z rozbudową siatki połączeń, ale także z rozwojem bazy hotelowej na wszystkich kierunkach, w szczególności na tych które są stworzone do rodzinnego wypoczynku. Z pewnością zalicza do nich Grecja, Turcja, Bułgaria, ale też mocno rośnie Tunezja czy Albania, czy Egipt. Zależy nam na tym, aby oferta rodzinna była różnorodna: od hoteli budżetowych, przez hotele z segmentu Premium, po obiekty Rainbow Elite, wyróżniające się luksusową filozofią w każdym obszarze działalności – serwisu, designu czy kuchni” – mówi Aleksandra Piwko-Susik, dyrektorka operacyjna Rainbow.

Propozycje dla rodzin to tylko część oferty. Znalazło się w niej również ponad 300 hoteli położonych bezpośrednio przy plaży. Taka lokalizacja to przede wszystkim wygoda, lepszy dostęp do serwisu hotelowego, czy wyżywienia. To również bezpieczeństwo – nie trzeba przechodzić przez ruchliwą ulicę czy promenadę.

Wyloty z 12 lotnisk

Nadchodzący sezon lato 2024 zapowiada się rekordowo pod względem liczby portów lotniczych, z których będzie można wylecieć na wakacje, oraz ilości i częstotliwości samych połączeń. Rainbow oferuje wyloty z 12 lotnisk w Polsce – Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi, Lublina, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy, Wrocławia.

Po przerwie wraca Kraków, z którego będzie można polecieć na Kretę, Kos, Rodos i na Riwierę Turecką, a także pojawia się nowe lotnisko w Olsztynie, z którego planowane są wyloty do Tunezji. Najwięcej wylotów Rainbow oferował będzie z Warszawy, Katowic, Gdańska, Wrocławia i Poznania. Większy wybór ofert niż w tym sezonie będzie np. z wylotami z Łodzi – osiem kierunków, w tym: Kreta, Rodos, Zakynthos, Bułgaria, Tunezja, Albania, Riwiera Turecka i Turcja Egejska.

„Pełna oferta pobytowa znajdzie się w sprzedaży pod koniec sierpnia i już teraz gorąco zachęcam do rezerwowania w przedsprzedaży, ponieważ ostatnie sezony pokazał, że wyczekiwane kiedyś tanie „last minute” może się nie zdarzyć. Na dobry początek oferujemy wyższe rabaty niż rok temu. Dla rodzin z dziećmi zakwaterowanymi na dostawkach mamy rabat do 1200 zł na dziecko, a dla tych, którzy wolą zakwaterowanie bez dostawek, w opcji wygodniejszej – mamy do 1000 zł rabatu za pokój. W pierwszym etapie przedsprzedaży mamy również prezent dla naszych stałych klientów, posiadających aktywne karty stałego klienta Rainbow, którym podwajamy standardową zniżkę do 4 proc.” – dodaje Aleksandra Piwko-Susik.

Rainbow oferuje w przedsprzedaży dodatkowe usługi w promocyjnych cenach. Wśród nich ubezpieczenie od kosztów rezygnacji TU Europa od 40 zł/os., które pozwala na odzyskanie do 100 proc. poniesionych kosztów związanych z podróżą w przypadku szeregu nieprzewidzianych zdarzeń.

Kolejna korzyść to bezpłatne odwołanie rezerwacji bez podania przyczyny w cenie już od 29 zł/os., co pozwala odwołać rezerwację bez dodatkowych kosztów do 30 dni przed wyjazdem, a kwota rezerwacji jest przenoszona na voucher do wykorzystania na inną, dowolną imprezę z oferty lato 2024. Pewność niezmiennej ceny natomiast chroni przed wzrostem np. kursów walut czy cen paliwa lotniczego i kosztuje już od 29 zł/os. Zaliczka wynosi 15 proc. wartości rezerwacji.

Weronika Szabelewska

Zastępczyni Redaktorki Naczelnej


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center