Rainbow – start sprzedaży wyjazdów egzotycznych na zimę 2021/22

Rainbow logo

Biuro Rainbow Tours rozpoczęło przedsprzedaż oferty Egzotyka 2021/22. Po raz pierwszy, już od samego startu przedsprzedaży, rezerwować można również bliskie, ciepłe kierunki takie jak: Egipt, Wyspy Kanaryjskie oraz Maroko.

Dzięki wprowadzeniu przedsprzedaży oferty Egzotyka już w styczniu Klienci zyskali dużo większy wybór imprez oraz więcej terminów. Oferta pozwala też rozpocząć planowanie wykorzystania voucherów, które Klienci otrzymali za niezrealizowane z powodu pandemii wyjazdy.

Do sprzedaży trafiły kierunki czarterowe realizowane Dreamlinerem, bezpośrednio z Polski: Dominikana, Meksyk, Kuba, Tajlandia, Wietnam oraz Indie – Goa, a także takie kierunki czarterowe jak Oman, Gambia, Brazylia – Fortaleza, Kenia czy Zanzibar. Poza tym można już rezerwować bliższe wyjazdy, m.in. na Wyspy Kanaryjskie, do Egiptu, Maroka czy Jordanii. Kolejne kierunki zostaną dodane już wkrótce.

Maciej Szczechura z Zarządu Rainbow, powiedział: „Tęsknota za wyjazdami jest ogromna. Klienci myślą nie tylko o letnich wakacjach, ale też o odleglejszych terminach. Samo planowanie wakacji i ich rezerwacja daje okazję do tego, żeby pomyśleć już dziś gdzie pojedziemy kiedy utrudnienia w poruszaniu będą za nami. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić ofertę na Zimę 2021/22 wcześniej niż zwykle.”

Wprowadzeniu oferty na Zimę 2020/21 towarzyszy specjalna promocja. Oferty w przedsprzedaży można kupić z rabatami do 500zł za osobę. Do tego parking przy lotnisku na czas wyjazdu, który jest szczególnie ważny przy wyjazdach egzotycznych, klienci mogą kupić za symboliczną złotówkę.

Rainbow dodaje też do każdej rezerwacji możliwość Bezpłatnej Zmiany Rezerwacji Gratis. Jeżeli plany klienta ulegną zmianie będzie mógł zmienić rezerwację na inną do 30 dni przed wyjazdem, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zaliczka za imprezy z sezonu Zima 2021/22 została obniżona w Przedsprzedaży do 20 proc.. Tradycyjnie też stali klienci otrzymują w przedsprzedaży dodatkowe rabaty, dzięki cieszącej się dużą popularnością Karcie Stałego Klienta Rainbow.

https://r.pl/egzotyka-2021

Z Rainbow dreamlinerem na Dominikanę. Pierwszy wylot w drugi dzień Świąt

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center