Z Rainbow dreamlinerem na Dominikanę. Pierwszy wylot w drugi dzień Świąt

Rainbow dreamlinerem na Dominikanę
Plaża na Dominikanie / fot. Justin Aikin / Unsplash

W drugi dzień Świąt pierwsi w tym roku klienci Rainbow polecą na Dominikanę. Lot odbędzie się bez przesiadek, Boeingiem 787 Dreamliner. Od turystów lecących na Dominikanę nie jest wymagany testu na obecność wirusa SARS-COV2 przed podróżą.

Klienci będą mogli polecieć nowoczesnym, szerokokadłubowym samolotem w jednej z trzech klas: economy, premium lub business. Wylot i powrót odbywać się będzie w każdą sobotę. Klienci wsiądą w samolot w Warszawie w sobotę rano, wieczorem będą na miejscu. Z wyjazdu wrócą w sobotę.

Ceny tygodniowych wakacji rozpoczynających się 26 grudnia oraz 2 stycznia, w hotelu czterogwiazdkowym z wyżywieniem all Inclusive, wyniosą od 4 849 zł od osoby. W tym roku jest to jedna z nielicznych ofert egzotycznych wyjazdów w okresie sylwestrowym z bezpośrednim przelotem z Warszawy. W ofercie dostępne są też hotele pięciogwiazdowe.

„Sylwester na rajskiej plaży w tak dobrej cenie możliwy jest chyba tylko w tym roku. Sporo osób marzy o tym, żeby wyrwać się wreszcie gdzieś, gdzie jest ciepło i egzotycznie. Z nami może to zrobić komfortowym samolotem i bezpośrednio. Jeżeli klienci będą mieli ochotę – nawet biznes klasą. Jestem pewien, że zainteresowanie będzie bardzo duże” – mówi Maciej Szczechura z zarządu Rainbow.

Rainbow wystartował z czarterami do Kenii

Marzena Markowska

Redaktorka Naczelna portalu WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center