Rainbow rozpoczyna loty do Meksyku

Rainbow rozszerza ofertę o Meksyk
Plaża w Meksyku/fot. archiwum Rainbow

Już 9 lutego klienci Rainbow polecą na wakacje do Meksyku bez przesiadek z Lotniska Chopina w Warszawie, Boeingiem 787 Dreamliner.

Maciej Szczechura z Rainbow, powiedział: „Od grudnia latamy Dreamlinerem PLL LOT, co tydzień na Dominikanę. Samolot lata pełen, co więcej, ze względu na duże zainteresowanie zdecydowaliśmy się przedłużyć karaibski sezon aż do początku maja. A teraz dodajemy kolejną destynację w tamtym rejonie świata. W tak specyficznym sezonie każde kolejne miejsce, w które można polecieć bezpośrednio, wygodnym szerokokadłubowym samolotem bardzo cieszy – zarówno nas, agentów sprzedaży, jak i klientów. Jest jak oddech świeżego powietrza po niełatwych dla podróżników miesiącach.”

Meksykańskie wakacje z Rainbow to 10 lub 11 noclegów na miejscu. Wyloty odbywać będą się naprzemiennie we wtorki i w soboty. Do wyboru jest kilkadziesiąt hoteli – od luksusowych po ekonomiczne, a wszystkie przy wspaniałych plażach Jukatanu..

Szczechura dodał: „Do Cancun polecimy wspólnie z jednym z biur podróży. Będzie to największa wersja samolotu Dreamliner znajdująca się posiadaniu PLL LOT, zabierająca na pokład prawie 300 pasażerów. Klienci mogą wybrać między klasą ekonomiczną a biznes. To co wyróżnia naszą ofertę na miejscu w Meksyku to opieka rezydenta.”

Ceny półtoratygodniowych wakacji rozpoczynają się od 5999zł za osobę. Od turystów lecących do Meksyku nie jest wymagany test na Covid przed podróżą. W większości hoteli oferowana jest natomiast możliwość wykonania testu przed powrotem, co pozwala uniknąć kwarantanny po powrocie do kraju. Niektóre sieci hoteli ofertują taki test za darmo.

https://r.pl/meksyk

Rainbow – start sprzedaży wyjazdów egzotycznych na zimę 2021/22

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center