Rainbow poleci z Katowic na Dominikanę i do Meksyku

Od 25 lutego klienci Rainbow będą mogli polecieć najbardziej Dreamlinerem PLL LOT na Dominikanę i do Meksyku z Katowic.

Ceny tygodniowych wakacji na Dominikanie w hotelu 4 gwiazdkowym z wyżywieniem All Inclusive zaczynają się już od 3 999 zł od osoby, a w hotelu 5 gwiazdkowym od 4 499 zł. W Meksyku do wyboru jest kilkadziesiąt hoteli – od luksusowych po ekonomiczne, a wszystkie przy wspaniałych plażach Jukatanu. Ceny zaczynają się już od 4 999 zł od osoby za pobyt w 5 gwiazdkowych hotelach renomowanej sieci Iberostar.
Wyloty z Katowic do Meksyku odbywać się będą w każdy czwartek, a na Dominikanę w każdą sobotę. Klienci będą mogli polecieć nowoczesnym samolotem w jednej z trzech klas: Economy, Premium lub Business.

Od turystów lecących na Dominikanę i do Meksyku nie jest wymagany test na Covid przed podróżą. W większości hoteli oferowana jest natomiast możliwość wykonania testu przed powrotem, co pozwala uniknąć kwarantanny po powrocie do kraju. Niektóre sieci hoteli ofertują taki test wręcz za darmo.

Maciej Szczechura z Rainbow, powiedział: „Oferowane przez nas imprezy realizowane Dreamlinerem na Dominikanę i do Meksyku z Warszawy cieszą się bardzo dużą popularnością. Klienci bardzo stęsknili się za wakacjami, możliwością wyrwania się i złapania oddechu w miejscu gdzie jest ciepło. Kilka tygodni temu zwiększyliśmy samolot, który lata co tydzień z Warszawy na największą wersję, zabierająca na pokład prawie 300 pasażerów. Teraz zdecydowaliśmy się dodać kolejną maszynę, która poleci bezpośrednio z Katowic. I to od razu do dwóch różnych destynacji.”

Rainbow rozpoczyna loty do Meksyku