Rainbow: egzotyka dostępna zimą Dreamlinerem z trzech miast

Rainbow planuje egzotykę w sezonie 2021/22

Po tegorocznym sukcesie swojej oferty egzotycznej Rainbow idzie za ciosem. W kolejnym sezonie zimowym 2021/22 touroperator zabierze Klientów Dreamlinerami bezpośrednio na Dominikanę, Kubę, do Tajlandii i Meksyku nie tylko z Warszawy i Katowic, ale również z Poznania.

Maciej Szczechura z Rainbow Tours, powiedział: „Dalekie destynacje stały się prawdziwym hitem tegorocznego wypoczynku. Wciąż latamy cztery razy w tygodniu pełnym samolotem szerokokadłubowym na Karaiby, a mamy czerwiec. W normalnym roku operacje egzotyczne na taką skalę kończyliśmy przed Wielkanocą. Dlatego na kolejny sezon egzotyczny, o który klienci już pytają, postanowiliśmy rozszerzyć operacje realizowane Dreamlinerami. Z naszych sprawdzonych portów wylotowych czyli Warszawy i Katowic będziemy latać na Dominikanę, Kubę, do Meksyku i Tajlandii. Dodatkowo wprowadzamy dużą nowość. Do tych samych czterech destynacji polecimy Boeingiem 787 również z Poznania. Dzięki temu mieszkańcy Polski zachodniej będą mogli bezpośrednio i wygodnie polecieć na dalekie wakacje.”

Na Dominikanę klienci Rainbow polecą co tydzień bezpośrednio z trzech miast w Polsce. Poza wyjazdami wypoczynkowymi do znanych i lubianych hoteli takich jak Playa Bachata czy Senator Puerto Plata, w ofercie znajduje się też impreza objazdowa „Karaibska Ślicznotka”, na której można poznać Dominikanę z jej największymi atrakcjami. Ceny tygodniowego wypoczynku all inclusive zaczynają się od 4 499 zł od osoby.

Z kolei na Kubie ceny tygodniowego wypoczynku all inclusive zaczynają się od 4 399 zł od osoby.

W Tajlandii największą popularnością w Rainbow cieszą się od lat wycieczki objazdowe po Tajlandii i Indochinach, w tym najbardziej znane: „Baśniowa Tajlandia” i „Tajlandia-Kambodża-Wietnam”. Obie dostępne są również w wersji Deluxe. Dalekowschodni wypoczynek to regiony Pattayi i Rayongu oraz słynne wyspy: Koh Samed, Koh Chang i Phuket. Ceny tygodniowego wypoczynku zaczynają się od 3 999 zł od osoby.

Kolejną atrakcją zimy będzie możliwość polecania z trzech miast w Polsce bezpośrednio do Meksyku. Cena wczasów w tym kraju zaczyna się już od 4 499 zł za osobę za tydzień. Obok wypoczynku w ofercie są też objazdówki Rainbow po Meksyku: 16 dniowa „Wielka, meksykańska wyprawa” oraz 9 dniowa „Hasta la vista Mexico!”.

Maciej Szczechura dodał: „Cztery kierunki realizowane dreamlinerami z trzech miast w Polsce to jedynie fragment naszej oferty egzotycznej na sezon 2021/22. W menu mamy też oczywiście nasze popisowe danie, czyli kilkaset wycieczek objazdowych na sześć kontynentów. A także wiele destynacji wypoczynkowych, jak choćby Zjednoczone Emiraty Arabskie, które cieszyły się w tym roku dużą popularnością zarówno z Warszawy jak i Katowic. Nasi Klienci uwielbiają relaks w bardzo dobrych hotelach, takich jak JA Lake View czy Radisson Blue, położonych w oddaleniu od zgiełku Dubaju, z możliwością wypadu na jeden czy dwa dni do tego pełnego atrakcji miasta”.