Rainbow – bardzo udany start przedsprzedaży Lata 2019

Wczoraj wystartowała przedsprzedaż wakacji na Lato 2019 i pierwszego dnia dokonano ponad 1000 rezerwacji.

Na katowickim lotnisku, które oferuje najwięcej połączeń czarterowych w Polsce, poza Warszawą Rainbow oferuje aż 40 różnych kierunków wakacyjnych w tym nowość – greckie wyspy Lesbos i Kalymnos.

Kolejnym co do ilości kierunków są Poznań (30 róznych kierunków) i Gdańsk (21 kierunków). W tym roku po raz pierwszy klienci Rainbow polecą z Poznania na tunezyjską wyspę – Djerbę, na grecki Peloponez oraz na wyspę Lesbos. Z Gdańska natomiast nowościami sa Djerba, Fuerteventura a także Tureckie wybrzeże w okolicach Dalamanu oraz portugalskie Algarve.

Najwięcej nowości pojawia się na lotnisku we Wrocławiu – to aż 5 nowych kierunków: Fuerteventura, Hurghada, Djerba, Turcja Egejska z wylotem do Dalamanu oraz portugalskie wybrzeże Algarve

Również Łódzkie lotnisko, po sukcesie czarteru do Bułgarii tego lata, zyska na Lato 2019 nowe połączenia czarterowe Rainbow – tym razem będą to kierunki które od lat cieszą się popularnością: greckie Zakynthos, Dubrovnik w Chorwacji oraz Riwiera Turecka. Oprócz tego zostanie oczywiście Bułgaria, która będzie dostępna dwa razy w tygodniu – we wtorki i w piątki.

Na południu Polski klienci z Rzeszowa mogą polecieć na greckie wyspy – Korfu, Rodos oraz Zakynthos i Lesbos które są w tym roku nowościami. Oprócz tego Rainbow po raz kolejny oferuje Bułgarię. Z Krakowa natomiast w ofercie znajdziemy Korfu, Rodos oraz Riwierę Turecką.

Klienci z Bydgoszczy i Torunia którzy chętnie korzystają z bydgoskiego lotniska mają na Lato 2019 do wyboru greckie wyspy Korfu i Zakynthos, Bułgarię oraz riwierę turecką, a także po raz kolejny czarter do Dubrownika dzięki któremu można zarezerwować wczasy w Chorwacji i Czarnogórze.

Na lato 2019 Rainbow zaoferuje również wyloty ze Szczecina – na początek 2 kierunki – greckie Korfu i Riwierę Turecką.

Absolutną nowością jest pierwsze połączenie wakacyjne z lotniska w Modlinie – stąd będzie można polecieć na grecką wyspę Zakythos.