Przedświąteczne zniżki w Emirates

archiuwm Emirates

Linie lotnicze Emirates ogłosiły promocję na przeloty z Polski do Dubaju. Ceny biletów na tej trasie w dwie strony rozpoczynają się od 1620 zł. Oferta specjalna obejmuje loty od 25 listopada do 21 grudnia. Warto wspomnieć, że od 10 do 17 grudnia Dunaj będzie gospodarzem 11. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Dubaju, które zostało ocenione przez magazyn Condé Nast Traveller jako jeden z 10 najbardziej spektakularnych festiwali tego typu na świecie. W ubiegłych latach gośćmi tego wydarzenia byli m.in. Tom Cruise, Colin Farrell, George Clooney czy Salma Hayek.
Z kolei 28 listopada odbędzie się The Dubai Grand Parade – otwarta impreza stanowiąca pokaz najbardziej luksusowych, a także klasycznych samochodów i motocykli na świecie, które wspólnie przejadą najbardziej rozpoznawalnymi ulicami Dubaju.
Dzień później, 29 listopada – The Color RunTM. To 5-kilometrowy bieg, na starcie którego mogą stanąć wszyscy, którzy kochają aktywność fizyczną i dobrą zabawę, gdyż na mecie wszyscy zawodnicy staczają „bitwę”, w której główną broń stanowią kolorowe farby.
Promocja trwa do 30 listopada br. i dotyczy przelotów w terminie od 25 listopada do 21 grudnia 2014 roku w klasie ekonomicznej.