Promocja przedświąteczna KLM

archiwum KLM

Do 1 grudnia, w ramach akcji „Podaruj Świat na Święta”, można kupić tańsze przeloty KLM do 16 azjatyckich metropolii. W świątecznym konkursie „Szczęśliwe miejsce” do wygrania są dwa przeloty do wybranego miejsca z „Oferty KLM” oraz 500 kuponów rabatowych na zakupy na lotnisku w Amsterdamie.

Wśród promocyjnych kierunków warto wymienić: Mumbaj, który teraz dostępny jest w cenie już od 1 989 zł oraz Delhi – od 2 109 zł. Tokio i Osaka dostępne są teraz w cenie około 2 300 zł. Bilety do Pekinu kosztują 2 119 zł, do Szanghaju – 2 219 zł, Hangzhou – 2 249 zł, Hongkongu – 2 409 zł, zaś do Kantonu – 2 419 zł.
Na kontynencie afrykańskim i Bliskim Wschodzie najlepszą ceną przelotu może się pochwalić Maskat – dostępny teraz od 1 899 zł. Ponadto dobrą ofertą cenową kuszą także: stolica Kenii, Tanzanii, a w RPA Kapsztad i Johannesburg. Na Bliskim Wschodzie warto zwrócić uwagę na cenę przelotu do Doha – 1 949 zł. Listę KLM zamyka Amsterdam dostępny już od 559 zł.

Razem z aktualną ofertą cenową KLM ruszył także konkurs „Szczęśliwe miejsce”. Tylko do 24 listopada można wygrać dwa bilety na wybranej trasie objętej aktualną promocją KLM. Wystarczy wejść na stronę: http://klmf.ly/1yhgFP1 wybrać miasto oraz swój „szczęśliwy fotel” na pokładzie samolotu KLM. Następnie w kilku zdaniach uzasadnić swój wybór. Wirtualne samoloty oferują do wygrania miejsca na następujących trasach: Bangkok, Bombaj, Dar es Salaam, Hongkong, Johannesburg, Nairobi, Osaka, Pekin, Sajgon, Szanghaj, Singapur i Tokio.
Pierwsze 500 osób, które w terminie 17-30 listopada kupią dowolny bilet KLM na stronie www.klm.pl, otrzymają kupon rabatowy na zakupy w sieci sklepów „See Buy Fly” na lotnisku Schiphol w Amsterdamie.