Promocja KLM do Amsterdamu

archiwum KLM

KLM oferuje przeloty w obie strony już od 449 PLN. Promocyjna cena zawiera wszystkie opłaty i podatki, łącznie z opłatą transakcyjną za wystawienie biletu lotniczego. Przeloty z upustem do stolicy Holandii są dostępne tylko do 11 czerwca, a oferta obejmuje wyloty realizowane między 1 lipca i 31 sierpnia.

Holenderski przewoźnik realizuje na trasie Warszawa-Amsterdam codziennie 3 rejsy, a lot trwa około 2 godzin. Z lotniska Schiphol, które jest położone niespełna 30 minut kolejką od centrum Amsterdamu, można wygodnie zwiedzać miasto nawet podczas dłuższej przesiadki.

Wszystkie loty dalekiego zasięgu realizowane są z Schiphol Airport – portu bazowego KLM. W 2013 roku Schiphol został okrzyknięty najlepszym lotniskiem w Europie. Rocznie odwiedza go około 51 milionów podróżnych. Jest to drugi na świecie węzeł komunikacyjny, jeśli chodzi o „liczbę obsługiwanych pasażerów”. Holenderski port lotniczy został otwarty w 1916 roku jako lotnisko wojskowe w miejscu, w którym przed laty znajdowało się jezioro. Z czasem zaczęto je osuszać i tak powstały typowe holenderskie poldery. Właśnie na nich zbudowano węzeł komunikacyjny, według bardzo wygodnej dla podróżnych koncepcji „jednego terminala”, który jest obecnie jednym z najczęściej uczęszczanych portów lotniczych na świecie. To właśnie przez Amsterdam, KLM realizuje wszystkie swoje loty, na 5 kontynentów, do 130 miast na całym świecie.