Promocja Eurolotu na kraj i zagranicę

archiwum Eurolotu

Eurolotem klienci będą mogli polecieć z regionalnych lotnisk po atrakcyjnych cenach zarówno do innych portów lotniczych w kraju, jak i do europejskich.

Od 29 stycznia rozpoczyna się promocja biletów z Wrocławia i Gdańska. Za 399 zł – cena biletu w obie strony – polecimy z Wrocławia do Paryża, Zurychu, Brukseli oraz Mediolanu. W tej samej cenie są bilety z Gdańska do Helsinek, Hamburga, Brukseli i Zurychu. Za przelot pomiędzy Gdańskiem a Wrocławiem zapłacimy 299 zł. Bilety w promocji są sprzedawane w od 29 stycznia do 5 lutego i dotyczą rejsów w terminach między 3 marca a 15 czerwca.
W promocji będą również bilety na połączenia międzynarodowe kupowane spoza granic Polski. Bilety na przelot do Wrocławia z Paryża i Brukseli oraz do Gdańska z Helsinek i Brukseli będą kosztować 109 euro. Za połączenia z Zurychu do Gdańska i Wrocławia pasażerowie zapłacą 129 franków szwajcarskich.
Wciąż są dostępne bilety w cenie 399 zł na rejsy realizowane przez Eurolot: z Krakowa do Zurychu i Amsterdamu, z Gdańska do Amsterdamu oraz z Rzeszowa do Paryża i Rzymu (na podróże do 29 marca). Cena biletów z Gdańska do Krakowa wynosi od 299 zł w obie strony.

Karina Lisowska, rzecznik prasowy Eurolot powiedziała: „Jesteśmy przekonani, że rejsy w tak atrakcyjnych cenach realizowane z portów regionalnych spotkają się z dużym zainteresowaniem pasażerów. Promowane przez nas połączenia są atrakcyjnymi kierunkami zarówno dla osób podróżujących w celach biznesowych, jak i dla turystów. Ceny biletów podawane są za połączenia w obie strony, a pasażerowie mogą mieć pewność, że nie zawierają one żadnych ukrytych kosztów dodatkowych”.