POT Partnerem i Honorowym Patronem XII Forum Promocji Turystycznej

Już jutro w Centrum Edukacji Ekologicznej „Hydropolis” we Wrocławiu odbędzie się XII Forum Promocji Turystycznej. Partnerem wydarzenia jest Polska Organizacja Turystyczna. POT jest również Honorowym Patronem Forum.

Polska Organizacja Turystyczna jest jedną z kilkudziesięciu działających na świecie narodowych organizacji turystycznych. Jej celem jest promowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów. Działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej prowadzone są zarówno w kraju jak i za granicą.

Wśród wielu działań POT było również propagowanie i obsługa projektu Polski Bon Turystyczny. Możliwość realizacji Polskiego Bonu Turystycznego została przedłużona do końca marca 2023 roku. W sumie aktywowano 3 945 101 bonów, a do przedsiębiorców trafiła kwota 3 168 906 074 zł. Na dzień 31 marca 2023 roku w programie PBT uczestniczyło 28 124 przedsiębiorców turystycznych z całej Polski.

Rejestracja i bilety: https://forumpromocjiturystycznej.pl/

Organizatorem jest: Redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.

Współorganizatorem jest: Hydropolis Centrum Edukacji Ekologicznej

Patronat Honorowy: Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polska Organizacja Turystyczna

Złoty Partner: Wrocław Miasto Spotkań, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Srebrny partner: MerlinX

Partnerzy: Chorwacka Wspólnota Turystyczna, Visit Olsztyn, Costa, Polska Organizacja Turystyczna

Patronaty: Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Instytut ESG, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, AM Art Media Agencja PR, Pracodawcagodnyzaufania.pl, RaportCSR.pl.

Na XII Forum Promocji Turystycznej we Wrocławiu porozmawiamy o zrównoważonej turystyce