POT organizuje kurs pilotowania wycieczek po Polsce dla pilotów

Logotyp POT

Polska Organizacja Turystyczna, wychodząc naprzeciw branży, wspólnie z firmą Kadry Turystyki organizuje kurs pilotowania wycieczek po Polsce dla pilotów. Kurs rozpocznie się 30 października i będzie realizowany w całości w formie online.

Anna Salamończyk-Mochel, pełniąca obowiązki prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, powiedziała: „Sezon wakacyjny 2020 roku udowodnił, że w wielu krajach poprzez pandemię na znaczeniu zyskała turystyka krajowa. Analogiczna sytuacja ma miejsce także w Polsce. Dlatego też Polska Organizacja Turystyczna chce pomóc przebranżowić się pilotom wycieczek zagranicznych i zapoznać ich z ofertą turystyczną kraju. Zachęcam wszystkich do udziału w bezpłatnym kursie.”

Celem kursu jest zapoznanie uczestników z walorami turystycznymi i specyfiką pracy pilota wycieczek w 16 województwach w Polsce.

Kurs rozpocznie się 30 października i trwać będzie do 13 grudnia. Obejmuje 64 godziny zajęć, które będą odbywać się za pomocą platformy webinarowej ClickMeeeting. Zajęcia organizowane są w piątki w godz. 18.00-20.00 oraz soboty i niedziele w godz. 09.00-13.00. Uczestnicy, po zdaniu testu końcowego i osiągnięciu min. 75% frekwencji, otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

Zgłoszenia: https://kurs.kadryturystyki.pl/pot

Konkurs na nowego prezesa POT. 11 dni na zgłoszenia