POT ogłosiła konkurs na dyrektorów ZOPOT-ów w Kijowie, Moskwie i Paryżu

POT szuka kandydatów na szefów ZOPOT-ów
Będą nowi dyrektorzy w trzech ZOPOT-ach

Na swojej stronie Polska Organizacaj Turystyczna ogłosiła konkurs na stanowisko dyrektora Zagranicznego Ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej (ZOPOT) z siedzibą w Kijowie, Paryżu oraz Moskwie.

Oczywiście, do głównych obowiązków dyrektorów będzie należała promocja turystyczna Polski na Ukrainie (Kijów), we Francji (Paryż) oraz w Rosji, w Kazachstanie i na Białorusi (Moskwa).

Kandydaci powinni posiadać m.in. tytuł magistra, co najmniej 5-letni staż pracy w jednej z następujących dziedzin: w turystyce, marketingu, sprzedaży, public relations, administracji publicznej, dyplomacji w tym co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym oraz udokumentowaną biegłą znajomość języka angielskiego i/lub języka ukraińskiego, rosyjskiego i/lub języka francuskiego i/lub języka rosyjskiego.

Ponadto, warunkiem udziału w konkursie jest przedstawienie 3-5 stronicowej pracy pisemnej na temat: Koncepcja realizacji założeń strategicznych komunikacji marketingowej w roku 2020 (na wybranym rynku).

Zgłoszenia można składać do 3 września na adres [email protected], z dopiskiem „Konkurs na stanowisko dyrektora ZOPOT w wybranej placówce” w tytule e-maila.

Pełna treść ogłoszenia TUTAJ

POT buduje zespół do obsługi bonu turystycznego. Rozpoczął się nabór pracowników