POT i Regiony grają wspólnie z WOŚP. Do wylicytowania podróż szlakiem Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej

Antidotum Airshow Leszno /fot. Krzysztof Wilma

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Polska Organizacja Turystyczna razem z partnerami przygotowuje wyjątkowy sposób wsparcia tej akcji. W ramach WOŚPowych aukcji na Allegro, POT zachęca do udziału w licytacji pakietu voucherów „Podróż szlakiem Certyfikatów POT”.

Przed nami koncerty, licytacje na żywo, uliczna kwesta i mnóstwo przeróżnych atrakcji. Jednak tę największą w Polsce akcję charytatywną można wspierać na wiele sposobów. Jednym z nich są WOŚPowe aukcje w serwisie Allegro. W tym roku Polska Organizacja Turystyczna we współpracy z FROT, Regionalnymi Organizacjami Turystycznymi i wraz z laureatami konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny zaprasza do licytacji pakietu voucherów Podróż szlakiem Certyfikatów Polskiej Organizacji Turystycznej.

W ramach aukcji można wylicytować pakiet voucherów, będących przepustką na najciekawsze wydarzenia i do największych atrakcji turystycznych, wraz z noclegiem dla dwóch osób w wybranym hotelu lub agroturystyce w pobliżu.

W ramach jednej aukcji licytuje się cały pakiet, który należy wykorzystać w ciągu tego roku. Na zwycięzce licytacji w Wielkopolsce czekać będzie wejściówka na Antidotum Airshow Leszno – jedne z największych w Polsce pokazów lotniczych, po czym będzie mógł odpocząć w komfortowych wnętrzach hotelu Novotel Poznań Centrum.

Aukcję można znaleźć w serwisie Allegro.