Polsko-czeskie morsowanie w Kopalni Złota już 4 marca

fot. archiwum Kopalnia Złota

Kopalnia Złota w Złotym Stoku wraz z Dolnośląską Organizacją Turystyczną zapraszają wszystkich do wspólnego morsowania już na początku marca tego roku. Jest to kolejna inicjatywa DOT mająca na celu promocję dolnośląskiego potencjału turystycznego.

Jak wszyscy już wiemy morsowanie niesie ze sobą mnóstwo korzyści dla ciała i umysłu. Regularna ekspozycja na zimne temperatury może poprawić ogólne samopoczucie. Zimowe kąpiele to dobra rozrywka, dawka pozytywnej energii oraz według osób praktykujących moc zdrowia w jednym. Niestety nie wszyscy wiedzą, że można to robić pod ziemią, np. w Kopalni Złota, która ciągle zaskakuje swoimi odkryciami.

Miłośnicy lodowatych kąpieli spotkają się już 4 marca 2023 roku. Morsy z Czech i Polski zażyją orzeźwiającej zdrowotnej kąpieli właśnie w jednej z najbardziej rozpoznawalnych atrakcji Dolnego Śląska. W związku z tym organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu. Każdy będzie miał okazje spróbować swoich sił pod okiem wprawionych morsów.

Dodatkowych informacji związanych z uczestnictwem w wydarzeniu udziela Ilona Ziemińska, mailowo: [email protected] lub telefonicznie 0048 510 793 007.

Zwiedzanie Kopalni Złota w towarzystwie właścicielki do wylicytowania na Gali Waszej Turystyki