PolskiBus i AfarBus rozszerzają współpracę

archiwum PolskiBus.com

Obaj przewoźnicy rozwijają sieć połączeń na terenie Lubelszczyzny. Dzięki nowej współpracy oferta PolskiBus.com zostaje rozbudowana o dwa nowe miasta – Radzyń Podlaski i Łuków.

Pierwsze kursy będą realizowane już od 23 grudnia.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: “Z przyjemnością informuję, że już dziesiąty przewoźnik dołącza do platformy PolskiBus.com. Popularne miasta Lubelszczyzny, które dzięki współpracy z AfarBus wchodzą do naszej oferty mają duży potencjał i są bardzo ciekawą, nową propozycją dla naszych Klientów. Pasażerowie z Radzynia i Łukowa już teraz mogą planować swoją podróż komfortowym autokarem w atrakcyjnych, dynamicznych cenach zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.”

W ramach nowej współpracy od 23 grudnia do dyspozycji pasażerów zostaną oddane po dwa kursy dziennie w każdą stronę. Podróż zaczynać się będzie o godzinie 10:30 i 18:30 na przystanku przy Placu Defilad, następny przystanek będzie w Łukowie, gdzie autokar będzie się zatrzymywać na przystanku pod kościołem pw. „Przemienienia Pańskiego” o godzinie 12:25 oraz 20:25, a następnie przyjedzie do Radzynia Podlaskiego i zatrzyma się na przystanku przy ul. Lubelskiej o godzinie 12:58 i 20:58. Wyjazdy w kierunku Warszawy będą się odbywać z Radzynia Podlaskiego o 7:34 i 15:34, a z Łukowa 8:07 i 16:07.