PolskiBus.com – trzy nowe trasy z Lublina

archiwum PolskiBus.com

Lublin zostaje połączony z aż 13 kolejnymi miastami w ramach trzech nowych linii Lublin – Poznań, Lublin – Łódź oraz Lublin – Wrocław. Jest to drugi etap współpracy partnerskiej z BP Tour.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Połączenia, które oferujemy mieszkańcom Lublina cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To dla nas najlepsza motywacja, aby cały czas rozwijać naszą wspólną ofertę. Dziś mam przyjemność ogłosić, że do siatki połączeń PolskiBus.com zostają włączone trzy nowe trasy, które będą realizowane we współpracy z naszym lubelskim partnerem, firmą BP Tour. Zachęceni dotychczasowym sukcesem wprowadzamy na naszą stronę internetową kolejne bardzo atrakcyjne kierunki, w tym 8 zupełnie nowych miast. Są to popularne ośrodki z rozbudowaną ofertą edukacyjną i turystyczną, dlatego jestem pewien, że każdy znajdzie coś dla siebie.”

Do siatki połączeń PolskiBus.com zostają włączone trzy nowe linie:
B4 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Łódź – Turek – Konin – Września – Poznań
B5 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Piotrków Trybunalski – Bełchatów – Wieluń – Wieruszów – Wrocław
B6 Lublin – Puławy – Radom – Przysucha – Łódź

Podróżujący na każdej linii będą mieć do dyspozycji po jednym kursie dziennie w każdą stronę. Połączenia będą realizowane przez autokary Mercedes Tourismo 350. Pasażerowie będą mogli odbyć podróż na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com.