PolskiBus.com – promocja na trasie Kraków – Wrocław

archiwum PolskiBus.com

Od dziś do końca września 2016 roku cena każdego biletu na podróż pomiędzy Krakowem a Wrocławiem nie przekroczy kwoty 14 zł. Limitowana oferta dotyczy podróży od poniedziałku do czwartku w ramach 9 bezpośrednich połączeń dziennie, z uwzględnieniem kursów realizowanych przez autokary PolskiBusGold.com.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com., powiedział: „Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Południa i specjalnie dla nich przygotowaliśmy niezwykle atrakcyjną propozycję. Najbardziej zyskają na tym pasażerowie, którzy korzystają z tej linii regularnie, tacy którzy nie zdążyli kupić biletu z wyprzedzeniem oraz pasażerowie, którzy nabywają bilety w kasach tuż przed podróżą. Mam nadzieję, że nasza propozycja spotka się z entuzjastycznym przyjęciem mieszkańców Wrocławia i Krakowa, jak i turystów, którzy podróżować pomiędzy tymi przepięknymi miastami.”

Regulamin promocji:
1. Promocja „P14 za max 14!” obowiązuje w okresie od 19 sierpnia do 30 września 2016 roku. Okres ten obowiązuje zarówno na zakup biletów, jak i podróże.
2. Koszt biletu promocyjnego to maksymalnie 14 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
3. Promocja dotyczy wyłącznie bezpośrednich kursów na linii P14 pomiędzy Wrocławiem, a Krakowem w dniach od poniedziałku do czwartku, realizowanych przez PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com.
4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić maksymalnie do 9 biletów.
5. Aby skorzystać z limitowanej promocji należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com
6. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie numeru rezerwacji okazanego kierowcy