Polska Organizacja Turystyczna Partnerem VIII Forum Promocji Turystycznej

Logotyp POT

Już za miesiąc w Kamienicy Artystycznej w Warszawie, odbędzie się VIII Forum Promocji Turystycznej organizowane przez redakcję portalu WaszaTurystyka.pl. Jednym z Partnerów będzie Polska Organizacja Turystyczna.

POT nie będzie jedynie biernym Partnerem, jej prezes – Robert Andrzejczyk – weźmie udział w debacie „Polski bon turystyczny – jak rynek zareagował na polską ofertę”.

Pierwsze podsumowanie efektów wprowadzeniu w tym roku polskiego bonu turystycznego, będzie pretekstem do dyskusji o tym, jak promować ofertę polską zarówno wśród turystów indywidualnych, jak i wśród bur podróż, jak POT, ROT-y i LOT-y mogą współpracować z biurami turystycznymi.

Porozmawiamy o tym, jak się sprzedawała oferta polska w tym sezonie, jak będzie się sprzedawała, jak zmieniło się jej postrzeganie przez polskie biura podróży.

Odpowiemy na pytanie czy sprzedaż polskiej oferty opłaca się biurom, hotelarzom, atrakcjom turystycznym i jak powinna wyglądać współpraca między nimi.

Poszukamy odpowiedzi na pytanie: co dalej z bonem turystycznym, co warto w nim zmienić?

W debacie wezmą udział także: Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego, Piotr Henicz, wiceprezes Itaki, Witold Markow, Wiceprezes Zarządu PolskiePortale.pl, Maciej Nykiel, prezes Nekera, Andrzej Olszewski, twórca Żywego Muzeum Piernika, Michał Fijoł, wiceprezes PLL LOT.

Program Forum i rejestracja TUTAJ

Prezes POT: zaczęła się weryfikacja firm przyjmujących bony turystyczne

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center