Polregio – dodatkowe pociągi na Air Festival

archiwum Polregio

Już za kilka dni w Świdniku odbędzie się Air Festival. W związku z przewidywanym zwiększeniem natężenia ruchu na trasach z Lublina oraz portu lotniczego w dniach 9-10 czerwca, Polregio uruchomi dodatkowe 22 połączenia.

Wybierając się na Air Festival pociągiem będzie można uniknąć nie tylko korków, dojazd z Lublina do Świdnika to zaledwie 12 minut. Dodatkowo wybierając kolej można zaoszczędzić pieniądze. Przejazd na trasie Lublin – Świdnik Miasto – Lublin będzie się odbywał na podstawie oferty “Połączenie w dobrej cenie”, czyli zaledwie za 3,5 zł.

Oprócz pociągów dodatkowych do dyspozycji pasażerów będą także planowe pociągi kursujące z Lublina do Chełma, Zamościa i portu lotniczego. Szczegółowe informacje dotyczące rozkładu jazdy wszystkich pociągów dojeżdżających na stację Świdnik Miasto znajdują się na stronie internetowej www.polregio.pl i w załączniku.

Dodatkowo, z uwagi na brak kas biletowych na odcinku Lublin – Chełm, przewoźnik będzie prowadził ich sprzedaż przed wejściem do pociągów. Bilety można kupić także na www.e-podroznik.pl) oraz poprzez aplikacje mobilne, takie jak SkyCash. Dystrybucja prowadzona jest także poprzez saloniki KOLPORTERA oraz portal internetowy Bilkom 2.