Polonus pomaga weteranom

archiwum Polonusa

Polonus, rozpoczął współpracę z Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa. Dzięki porozumieniu weterani i weterani poszkodowani będą mogli skorzystać ze specjalnej, dedykowanej ulgi handlowej w wysokości 30 proc. na wszystkie połączenia w ramach oferty Polonus.

Piotr Pogonowski, dyrektor zarządzający Polonus,powiedział: „Jestem niezmiernie dumny, że Polonus włączył się w pomoc weteranom działań poza granicami państwa. Takie działania wpisują się w misję działalności narodowego przewoźnika autokarowego. Wierzę, że przygotowana stała ulga handlowa w wysokości 30% sprawi, że weterani będą chętniej podróżowali po Polsce naszymi nowoczesnymi i komfortowymi autokarami.”

Leszek Stępień, dyrektor Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa, dodał: „Wyrażam moją wdzięczność za docenienie naszych żołnierzy. Niech Polonus będzie wzorem dla innych firm i instytucji świadczących podobne usługi. Wierzę, że weterani docenią ten szlachetny gest szacunku dla pełnej poświęceń służby jaką pełnili pod biało czerwonymi barwami.”

Na mocy podpisanego porozumienia narodowy przewoźnik autokarowy Polonus zobowiązał się do wprowadzenia stałej, dedykowanej ulgi handlowej w wysokości 30 proc., z której będą mogli skorzystać wszyscy weterani działań poza granicami państwa. Podstawą do skorzystania z ulgi jest legitymacja weterana lub legitymacja weterana poszkodowanego, którą jedynie należy przestawić kierowcy przed wejściem do autokaru.

Weterani działań poza granicami państwa będą mogli skorzystać z ulgi kupując bilet zarówno przez Internet, jak i tradycyjnie w kasie Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia, u kierowcy lub w licznych punktach sprzedaży agencyjnej.

Ulgą objęte zostały wszystkie połączenia realizowane przez Polonusa w dalekobieżnej komunikacji zwykłej, przyspieszonej oraz pospiesznej.

Więcej informacji znaleźć można na www.pksPolonus.pl