Polka Travel z certyfikatem Profesjonalnego Organizatora Podróży Motywacyjnych

Do grona rekomendowanych organizatorów Poland Convention Bureau POT dołączyła firma Polka Travel, otrzymując certyfikat Profesjonalnego Organizatora Podróży Motywacyjnych na lata 2021-2022.

Majka Szura, jedna z właścicielek Polka Travel, powiedziała: „Kreujemy wyprawy poza utartym szlakiem, by odkrywać lokalne tradycje, dla nas bowiem najważniejszy jest człowiek. W organizowanych przez siebie podróżach zarażamy uczestników swoją miłością do dobrej kuchni, wina, literatury oraz otaczającej przyrody. Tworzyły między innymi podróże kulinarne, szlakiem wina, a także programy dla kobiet.”

Polka Travel przystąpiła również do programu i realizuje Bon Turystyczny, a założycielki firmy od wielu lat są aktywnymi członkiniami stowarzyszeń branżowych, tj. Site Poland, SOIT. W 2020 roku brały udział w wyjazdach studyjnych organizowanych przez sekcje Poland Convention Bureau POT, są wielkimi ambasadorkami Polski w kraju i na świecie.

Rekomendacje, przyznawane przez Prezesa POT, mogą uzyskać podmioty wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji wydarzeń, posiadające odpowiednie doświadczenie organizacyjne, zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający pełną realizację kongresu lub programu motywacyjnego.

Firmy, które uzyskają rekomendację, mogą liczyć na aktywną promocję w działaniach Poland Convention Bureau POT, między innymi poprzez informację w broszurach promocyjnych oraz prezentacjach dla zagranicznych organizatorów, na stronie internetowej (w tym w Poland Online Site Inspection) oraz w mediach społecznościowych. Ponadto rekomendowani organizatorzy zapraszani są do udziału w przedsięwzięciach organizowanych przez POT takich jak prezentacje, międzynarodowe targi branżowe, podróże studyjne, warsztaty i szkolenia.

Poland Destination wzmocni promocję incentive w Polsce

 

Adam Gąsior

Redaktor naczelny portalu branżowego WaszaTurystyka.pl


POWIĄZANE WPISY

Privacy Preference Center