PKS Polonus ruszy do Drohobycza

archiwum PKS Polonus

Od 1 marca PKS Polonus przedłuży trasę i zwiększy liczbę przystanków na jednym z trzech dotychczasowych kursów do Lwowa.

Od grudnia 2015 – poza kursami do Lwowa realizowanymi przez PKS Polonus codziennie z Dworca Zachodniego w Warszawie o 18:30 i 21:30 – osoby podróżujące z polskim przewoźnikiem mają do dyspozycji dodatkowe połączenie o godz. 12:00. Od 1 marca przystankiem docelowym dotychczasowego kursu z godz. 18.30 będzie Drohobycz, do którego autobusy PKS Polonus dotrą o godz. 06:05. Kurs powrotny zaplanowany jest na godz. 17:40 z przyjazdem do Warszawy o godz. 04:20.

Andrzej Padziński, dyrektor ds. sprzedaży i rozwoju PKS Polonus, powiedział: “PKS Polonus proponuje niezwykle szeroką ofertę przewozów transgranicznych na Wschód. Zwiększenie liczby przystanków na trasie: Warszawa – Lublin – Lwów – Stryj – Truskawiec – Drohobycz to kolejne ułatwienie dla podróżnych, korzystających z naszego połączenia na Ukrainę, zwłaszcza przy najniższej na rynku cenie biletów na tej trasie. Mamy nadzieję, że 2016 rok przyniesie naszym pasażerom wiele okazji do wspólnego podróżowania z PKS Polonus, a biorąc pod uwagę poprzedni rok – w którym obsłużyliœmy ponad 2 mln pasażerów w komunikacji blisko- i dalekobieżnej, pokonując łącznie 6 mln km w 125 tys. godzin w połączeniach lokalnych krajowych i międzynarodowych – zakładamy, że kolejne miesiące potwierdzą mocną pozycję PKS Polonus na krajowym rynku przewoźników autobusowych.”