Pierwszy na Węgrzech hotel marki Campanile powstanie w Budapeszcie

Louvre Hotels Group, spółka zależna drugiej co do wielkości grupy hotelowej na świecie Jin Jiang International Holdings Co., Ltd., w 2023 roku rozpocznie swoją działalność na Węgrzech, wprowadzając na tamtejszy rynek markę Campanile. Firma zarządzająca Accent Hotels będzie odpowiedzialna za otwarcie i bieżącą obsługę liczącego 88 pokoi hotelu zlokalizowanego w stolicy Węgier przy ulicy Györgya Festeticsa, obok dworca Budapeszt Wschodni.

Imre Csordás, współwłaściciel i dyrektor zarządzający Accent Hotels, powiedział: „Cieszymy się niezmiernie, że hotel przy ulicy Györgya Festeticsa poszerzy portfolio Accent Hotels. Perspektywa współpracy z Louvre Hotels Group jest dla nas bardzo ekscytująca, ponieważ będzie to pierwszy w regionie hotel tej cieszącej się światową sławą firmy. Jesteśmy dumni, że Budapeszt będzie siedzibą tego projektu. Wprost nie możemy się doczekać realizacji naszych zadań, obejmujących otwarcie i prowadzenie nowego hotelu. Jesteśmy do tego dobrze przygotowani dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy jako operator hoteli działających pod międzynarodowymi markami na Węgrzech i w Austrii.”

Accent Hotels, jako doświadczony operator hotelowy obsługujący 21 obiektów na Węgrzech, jest wartościowym partnerem w prowadzeniu pierwszego hotelu Campanile w tym kraju, który odegra ważną rolę w ekspansji Louvre Hotels Group w Europie Środkowej.

Adam Konieczny, dyrektor ds. rozwoju Louvre Hotels Group, podkreślił: „Ważnym elementem ekspansji Louvre Hotels Group w Europie Środkowej jest otwarcie naszego pierwszego hotelu w sercu pięknej stolicy Węgier, który będzie funkcjonował pod sztandarem Campanile, naszej silnej marki klasy średniej. Liczący 88 pokoi hotel wznoszony obecnie przy dworcu Budapest Keleti ma zostać otwarty dla gości pod koniec 2023 roku. Otwarciem i bieżącą obsługą obiektu zajmie się nasz niezawodny partner Accent Hotels, dysponujący dużym doświadczeniem na Węgrzech, a zwłaszcza w Budapeszcie.”

Gábor Maráczi, dyrektor ds. rozwoju Accent Hotels, dodał: „Budowa postępuje zgodnie z planem. Hotel jest już konstrukcyjnie gotowy i pierwszych gości powita pod koniec 2023 roku.”

Louvre Hotels Group: zatrzymaj się w hotelu na całe życie