Pierwszy hotel Hampton by Hilton w Krakowie

archiuwm Hampton by Hilton

Sieć Hampton by Hilton poinformowała o otwarciu najnowszego obiektu w Polsce – hotelu Hampton by Hilton Kraków, mieszczącego się przy ulicy Dąbskiej i oferującego miejsca w 161 pokojach.

Phil Cordell dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i manager marki Hampton, powiedział: „Cieszę się, że mogę ogłosić otwarcie nowego Hamptona, który jestzarówno pierwszym hotelem Hampton by Hilton w Krakowie jak i naszym pierwszym dwumarkowym obiektem w Polsce. Jeszcze tego lata, w tym samym budynku zostanie otwarty hotel i centrum konferencyjne DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Centre. Takie rozwiązanie zapewni naszym gościom jeszcze lepszy wybór.”

Agnieszka Wranka, dyrektor generalna hotelu Hampton by Hilton Kraków, dodała: „Kraków jest jednym z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Polsce, w 2014 roku odwiedziło go prawie 10 milionów turystów. Z niecierpliwością czekamy, by przyjąć pierwszych gości, zarówno podróżujących w celach biznesowych, jak i tych, którzy planują odwiedzić Kraków na przykład w ramach Krakowskiego Festiwalu Filmowego albo czerwcowego festiwalu ArtBoom.”

Hotel Hotel Hampton by Hilton Kraków oferuje gościom gorące śniadanie wliczone
w cenę, jak również szereg innych udogodnień, takich jak całodobowa siłownia, strefa biznesowa oraz darmowy dostęp do szerokopasmowego Internetu Wi-Fi. Każdy z pokoi wyposażony jest w 32-calowy telewizor LCD, biurko, ekspres do kawy i herbaty, żelazko z deską do prasowania oraz małą lodówkę. Dodatkowo hotel oferuje 154 m² powierzchni eventowej, która mieści cztery sale konferencyjne.