PHH wspiera młodzież z pieczy zastępczej w wejściu na rynek pracy

fot. archiwum Grupa PHH

Grupa Polski Holding Hotelowy został partnerem IV edycji projektu społecznego Samodzielni, który jest realizowany przez Fundację Polskiego Funduszu Rozwoju. W miniony weekend uczestnicy dowiedzieli się na czym polega praca w hotelu i jakie są możliwości rozwoju w branży hotelarskiej.

Samodzielni to autorski projekt Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju stworzony, aby pomóc młodzieży z pieczy zastępczej zrobić pierwszy krok na rynku pracy. Fundacja PFR już czwarty rok wspiera ich w tym ważnym momencie w życiu.

„Dla naszej grupy hotelowej to niezwykle istotne, że możemy wspierać projekt Samodzielni Fundacji PFR i tym samym przyczynić się do rozwoju młodych ludzi, którzy właśnie wkraczają w dorosłość. Grupa PHH liczy obecnie ponad 50 hoteli i obiektów z blisko 6 tys. pokoi, co czyni ją drugą największą grupą hotelową w kraju, dlatego na przykładzie naszych obiektów możemy pokazać cały wachlarz możliwości rozwoju kariery zawodowej w branży hotelarskiej. Wkraczanie w dorosłość to niezwykle ważny i decydujący okres w życiu młodych ludzi, dlatego chcemy im pokazać, że jedną z możliwości wyboru swojej ścieżki zawodowej jest hotelarstwo, gdzie można rozwijać się, awansować i spełniać swoje pasje” – mówi Magdalena Szefernaker, rzecznik prasowy Polskiego Holdingu Hotelowego.

W miniony weekend uczestnicy IV edycji projektu rozpoczęli swoją przygodę i zaczęli uczyć się, jak skutecznie wejść na rynek pracy. Polski Holding Hotelowy, w ramach współpracy partnerskiej z Fundacją PFR, zapewnił wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom noclegi w hotelu Regent. Podczas uroczystej kolacji dyrektor hotelu, Adrianna Biernatowicz-Jadczak opowiedziała uczestnikom projektu o możliwościach kariery w branży hotelowej.

Aneta Wodyk prezeską zarządu PHH Hotele