Otwarcie nowej strefy tematycznej w Parku Rozrywki Rabkoland
Już w najbliższą sobotę (2 lipca) w Parku Rozrywki Rabkoland zostanie otwarta szósta strefa tematyczna – Farma Cioci Maryni. Będą się w niej znajdować cztery nowe atrakcje. Oprócz tego w parku będą odbywać się koncerty, a także zabawy z animatorami.
Tego dnia park będzie świętował kolejne urodziny Owieczek Irenek. Z tej okazji zaplanowano premierę specjalnego, autorskiego albumu muzycznego Rabkolandu, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu lokalnego duetu muzycznego. Dodatkową atrakcją będzie pokaz znanego najmłodszym animatora i magika – Pana Buźki. Będzie też możliwość współtworzenia z nim zabawnych nagrań. Jak na urodziny przystało, na gości czekać będzie również tort.
“Trzy lata temu otworzyliśmy nasz park w zupełnie nowej odsłonie – poszczególne strefy i atrakcje zyskały tematyczne dekoracje, dzięki czemu zaprosiliśmy dzieci do “zanurzenia się” w związane z nimi opowieści. Jednak nie zwalniamy tempa. Farma Cioci Maryni, nasza szósta strefa, to miejsce stworzone z poszanowaniem natury, które zapewnia najlepszy odpoczynek dla odwiedzających. Wkomponowane w istniejący drzewostan drewniane atrakcje stanowią ekologiczną alternatywę dla mechanicznych urządzeń, gdyż zużywają mniej energii. Naszym założeniem było stworzenie wesołej oazy zaprojektowanej tak, aby sprzyjała wspólnej zabawie dzieci z rodzicami. Chcemy, aby rodziny wynosiły z naszego parku bezcenne, wspólne wspomnienia” – mówi Piotr Wiecha, właściciel Parku Rozrywki Rabkoland.
W Farmie Cioci Maryni na najmłodszych czekać będą obecnie cztery atrakcje: Patataj, Wesoła Farma, Foto Punkt Traktor i Wieże Warzywne, jednak docelowo stanie się ona największą strefą parku. Wesoła Farma to atrakcja znana już wcześniej odwiedzającym, jednak teraz stanęła w nowym budynku w stylu góralskiej stodoły. Dzieci wraz z animatronicznymi zwierzętami gospodarskimi, mogą tutaj śpiewać znane piosenki. Wieże warzywne to przestronny plac zabaw, który został zaprojektowany z myślą o tym, by mogły z nich korzystać dzieci w różnym przedziale wiekowym.
Chwytanie i wchodzenie na coraz wyższe wieże jest możliwe jedynie wtedy, gdy ciężar ciała jest utrzymany przez pozostałe kończyny dziecka, co zapewnia bezpieczeństwo i daje dużą ilość naprzemiennych pobudzeń półkul mózgowych. Dostępne tam rozmaite gry i zabawy stymulują motorykę małą, uczą logicznego myślenia oraz koncentracji. Ponadto wszystkie elementy, począwszy od układanek aż po dekoracje, spaja wspólna tematyka – warzywa, co ma na celu kształtowanie zdrowych nawyków żywieniowych. Patataj zapewni przejażdżkę po sześćdziesięciometrowym torze w scenerii rodem z Dzikiego Zachodu, natomiast Foto Punkt Traktor to idealne miejsce na zrobienie pamiątkowego zdjęcia z odwiedzin nowej strefy.
„Dolina Trzmiela Tańczy” – impreza na powitanie lata w Parku Rozrywki Rabkoland
POWIĄZANE WPISY
17 sierpnia 2022
Rainbow startuje z przedsprzedażą oferty Lato 2023
Biuro podróży Rainbow rozpoczęło przedsprzedaż oferty Lato 2023 – na razie na rynek…
0 Komentarzy4 Minuty
17 sierpnia 2022
Stena Line wprowadza nowy prom na linii Gdynia-Karlskrona
Stena Line wprowadzi zapowiadany nowy 240-metrowy prom klasy E-Flexer na trasę…
0 Komentarzy2 Minuty
17 sierpnia 2022
Green Buzzg – letnia kampania promująca atrakcje Zagrzebia
Letnia kampania promująca atrakcje kulturalne Zagrzebia, pod nazwą Buzzg, obfituje w…
0 Komentarzy2 Minuty
17 sierpnia 2022
Linie Emirates podpisały umowę z Aegan. Osiem nowych połączeń do Grecji
Emirates rozpoczęły współpracę code-share z greckim przewoźnikiem Aegan. Dzięki nowemu…
0 Komentarzy1 Minuta
16 sierpnia 2022
Wizz Air powołał Diarmuida Ó Conghaile’a na dyrektora zarządzającego Wizz Air Malta
Wizz Air ogłosił nominację Diarmuida Ó Conghaile na stanowisko dyrektora zarządzającego…
0 Komentarzy1 Minuty
16 sierpnia 2022
Rabkoland zaprasza na XIX edycję Mistrzostw Polski w Dmuchaniu Balona z Gumy do Żucia
Już w najbliższą sobotę, 20 sierpnia, zarówno młodsi, jak i starsi goście Parku Rozrywki…
0 Komentarzy2 Minuty
16 sierpnia 2022
Pierwsze zgłoszenia do konkursu „Kadry z Polski i… nie tylko”
Napłynęły już pierwsze filmy zgłoszone do konkursu “Kadry z Polski i… nie tylko”,…
0 Komentarzy2 Minuty
16 sierpnia 2022
Powrót flagowego samolotu Emirates A380 do Perth
Od grudnia Emirates ponownie wprowadzą swój flagowy samolot A380 do Perth, w ramach…
0 Komentarzy2 Minuty