„Dolina Trzmiela Tańczy” – impreza na powitanie lata w Parku Rozrywki Rabkoland

fot. archiwum Dolina Trzmieli

Park Rozrywki Rabkoland przygotował na rozpoczęcie lata wiele atrakcji dla dzieci. 25 czerwca po raz kolejny odbędzie się impreza muzyczna o nazwie „Dolina Trzmiela Tańczy”. Na małych gości parku czekać będą zabawy ruchowe, animacje taneczne czy sadzenie roślinek.

W najbliższą sobotę, 25 czerwca odbędzie się impreza dla tych wszystkich, którzy chcieliby potańczyć lub odpocząć wśród pachnących kwiatów i krzewów czy zobaczyć kolorowe motyle. Dolina Trzmiela to przyjazne miejsce również dla dzieci już od pierwszego roku życia – w zlokalizowanym drewnianym Klubie Gąsienicy na najmłodszych czeka m.in. skonstruowana z różnorodnych powierzchni i faktur Ścieżka Gołych Stóp, a także atrakcje pobudzające koordynację, spostrzegawczość czy motorykę, jak przeszkody do pokonania i  gry.

„Dolina Trzmiela Tańczy to już tradycja w Rabkolandzie, impreza organizowana przez Pana Trzmiela przyciąga mnóstwo chętnych do zabawy dzieci i rodziców. Jesteśmy przekonani, że w tym roku goście również dopiszą i razem z nami będą się świetnie bawić” – komentuje Piotr Wiecha, właściciel Parku Rozrywki Rabkoland.

Rabkoland rozpoznawalny jest ze swoich bohaterów, którzy czekają na najmłodszych na terenie całego parku. Można tam spotkać np. nieustraszonego wynalazcę Krucabombę, owieczki Irenki czy Krokodyla Oskara. Znaną postacią jest też Pan Trzmiel, powiększony przez Krucabombę ze zwykłego trzmiela, gdy ten nie za bardzo wiedział, jak opiekować się roślinami powierzonymi mu przez swoją ciotkę.