Otwarcie nowego hotelu B&B Hotels Poznań Old Town

fot. B&B Hotels Polska

29 września, w towarzystwie ponad setki zaproszonych gości, w tym przedstawicieli władz miasta, sieć B&B Hotels świętowała otwarcie hotelu B&B Poznań Old Town przy Placu Wolności 16. Jest to dziesiąty i największy jak dotąd obiekt B&B Hotels w Polsce.

Chociaż hotel B&B Poznań Old Town przyjmuje gości już od czerwca tego roku, to jego oficjalne otwarcie miało miejsce 29 września. Uroczystość swoją obecnością uświetnili zaproszeni goście, na czele z przedstawicielami władz miasta: Prezydentem Poznania – Jackiem Jaśkowiakiem, Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego – Wojciechem Jankowiakiem i Starostą Poznańskim – Janem Grabkowskim. Łącznie ponad 100 osób – pracowników, przyjaciół i partnerów sieci – świętowało otwarcie największego obiektu B&B Hotels w Polsce, dysponującego ofertą 156 pokoi.

Część oficjalną wieczoru zainaugurowała prezes zarządu B&B Hotels Polska, wygłaszając powitalne przemówienie.

“Witam wszystkich serdecznie. Dziękuję, że jesteście tutaj z nami, by świętować otwarcie hotelu B&B Poznań Old Town – dziesiątego hotelu B&B Hotels w Polsce. Cieszymy się, że możemy otworzyć nasz hotel pod tak prestiżowym adresem, jakim jest Plac Wolności 16” – powiedziała Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

W wystąpieniu Prezes Zarządu sieci B&B Hotels w Polsce nie zabrakło również podziękowań – dla inwestorów, wykonawcy – spółki Utranet, architektów wnętrz – firmy Tremend, autorów grafik, czy dostawców wyposażenia. Gratulacje i słowa uznania popłynęły także w stronę współpracowników, którzy wypracowując dobre wyniki, pozwalają utrzymać zaufanie inwestorów i umożliwiają rozwój sieci B&B Hotels w Polsce.

Zaraz po Beatrice Bouchet na scenie pojawił się Jacek Jaśkowiak – prezydent Poznania, dziękując B&B Hotels Polska za zaufanie dla Poznania i podjęcie trudnego wyzwania, jakim jest adaptacja i wykorzystanie istniejącego budynku.

Poznań określany jest miastem doznań. Jedno jest pewne – na ich brak goście nie mogli narzekać. Gospodarz – sieć B&B Hotels – zapewnił uczestnikom wieczoru atrakcje zarówno dla ciała, ducha, jak i dla podniebienia.

“Sieć B&B Hotels jest obecna już w 10 polskich miastach – w Toruniu, Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Nowym Targu, Rzeszowie, Lublinie i Poznaniu. Co dalej? – Przed nami kolejne lata pracy, kolejne projekty, wraz z którymi będziemy zwiększać w Polsce naszą obecność i poszerzać grono zadowolonych gości” – zapewniła Beatrice Bouchet.

B&B Hotels Polska nawiązał współpracę z IŁ Capital Legionovii Legionowo