B&B Hotels Polska nawiązał współpracę z IŁ Capital Legionovii Legionowo

fot. B&B Hotels Polska

Zarząd Legionovia S.A. z poinformował o podpisaniu umowy sponsorskiej z siecią B&B Hotels. W sezonie 2022/23 zawodniczki drużyny siatkarskiej IŁ Capital Legionovii Legionowo wybiegną na parkiet z logo międzynarodowej sieci hoteli na koszulkach.

Nowym sponsorem klubu została międzynarodowa sieć hoteli, której dobrzr zlokalizowane obiekty można odwiedzić we Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Toruniu, Rzeszowie, Nowym Targu, Krakowie, Lublinie, Poznaniu i Warszawie.

“Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z B&B Hotels. Już wcześniej znałem hotele B&B jako zadowolony stały klient, teraz mam ogromną przyjemność współpracować z nimi biznesowo. Logo B&B Hotels pięknie prezentuje się na naszych nowych strojach meczowych, już niebawem będą państwo mogli zobaczyć to na własne oczy” – powiedział Konrad Ciejka, prezes Legionovia SA.

“Jestem bardzo zadowolona z nawiązania współpracy z legionowskimi siatkarkami. Promocja przez sport i wspieranie sportowców to dla nas doskonałe rozwiązanie. Jestem przekonana, że przed nami długa i owocna współpraca. Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia sezonu i trzymam kciuki za nasze siatkarki” – skomentowała Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

B&B Hotels: otwarcie nowego hotelu w Lublinie