B&B Hotels: otwarcie nowego hotelu w Lublinie

B&B Lublin Centrum / fot. materiały prasowe

Międzynarodowa sieć B&B Hotels, zarządzająca pół tysiącem hoteli turystyczno-biznesowych, kontynuuje rozwój i otwiera kolejny obiekt w Polsce. Kolejny hotel w naszym kraju został otwarty w Lublinie 16 maja br.

To już dziewiąty hotel w Polsce, działający pod szyldem popularnej w Europie marki B&B Hotels. Pozostałe działają we Wrocławiu, w Warszawie, Toruniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Nowym Targu oraz Rzeszowie.

„Każde otwarcie to nasz sukces i krok w kierunku rozwoju marki. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom kolejny obiekt na mapie Polski” – mówi Beatrice Bouchet, zarządzająca B&B Hotels Polska.

„Hotel B&B Lublin został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami, dzięki czemu mamy poczucie, że oferujemy nie tylko komfortowe miejsce noclegowe, ale przede wszystkim pakiet przyjemnych doświadczeń. Już teraz zachęcam do odwiedzenia obiektu i skorzystania ze standardu i udogodnień, jakie przygotowaliśmy dla naszych gości” – dodaje.

Dogodna lokalizacja

Jednym z największych atutów nowego hotelu jest jego dobra lokalizacja w centrum miasta. Dzięki temu starówka i najważniejsze zabytki Lublina są na wyciągnięcie ręki. Tak położony obiekt to także opcja dla osób podróżujących służbowo, gwarantująca łatwy dostęp do każdego miejsca w mieście.

Funkcjonalne wnętrza

W B&B Lublin Centrum goście mają do dyspozycji 130 pokoi, zapewniających przestrzeń do relaksu, w której w razie potrzeby można również popracować.

W hotelu znajduje się również przestronne, nowocześnie zaaranżowane lobby, sala konferencyjna, umożliwiająca organizację kameralnych spotkań do 15 osób oraz podziemny parking. Podobnie jak w innych obiektach należących do sieci, w B&B Lublin Centrum można także skorzystać z oferty bogatego, różnorodnego bufetu śniadaniowego. Dla gości zatrzymujących się w obiekcie przygotowano także wiele udogodnień, jak m.in. klimatyzacja czy dostęp do Wi-Fi.

„Wierzę w sukces B&B Lublin Centrum, szczególnie, że ma on do zaoferowania to, czego poszukuje dzisiaj wielu podróżnych – komfortowy nocleg w świetnej lokalizacji, a przy tym w atrakcyjnej cenie. Mamy po swojej stronie wyjątkowy produkt oraz świetny, zmotywowany i zaangażowany zespół, który jest gotowy na przyjęcie gości” – mówi Patrycja Niedźwiecka, której powierzono funkcję dyrektora hotelu.

Grupa B&B Hotels: powstaną hotele w Lublinie i Poznaniu