Grupa B&B Hotels: powstaną hotele w Lublinie i Poznaniu

Beatrice Bouchet zarządzająca B&B Hotels w Polsce/fot. archiwum B&B Hotels

Grupa B&B Hotels nie zwalnia tempa, konsekwentnie podążając obraną wcześniej ścieżką rozwoju, która wiedzie także przez Polskę. W tym roku planowane jest otwarcie dwóch nowych hoteli: w Lublinie i Poznaniu.

B&B Hotels to bardzo popularna w Europie sieć hoteli biznesowo-turystycznych obejmująca prawie 600 hoteli w 14 krajach na świecie: we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Austrii, Belgii, Czechach, Portugalii, Słowenii, Szwajcarii, Holandii, na Węgrzech i w Brazylii.

Choć pandemia odcisnęła ogromne piętno na branży hotelarskiej, Grupa B&B Hotels nie rezygnuje ze swoich planów i konsekwentnie realizuje strategię międzynarodowej ekspansji, pojawiając się w kolejnych lokalizacjach. W 2021 r. sieć otworzyła ponad 50 nowych obiektów, zwiększając stopień dywersyfikacji geograficznej swojej działalności i umacniając silną pozycję na rynku.

Również w Polsce B&B Hotels kontynuowała prace, których efektem będzie większa liczba hoteli. Obecnie sieć przygotowuje się do otwarcia dwóch kolejnych hoteli.

Beatrice Bouchet zarządzająca B&B Hotels w Polsce, powiedziała: „Pomimo trudnych czasów dla branży hotelowej, nie zaniechaliśmy starań i pracowaliśmy nad tym, by z naszej oferty można było skorzystać w kolejnych polskich miastach. Już niedługo w naszej ofercie pojawią się nowe destynacje. Do Warszawy, Wrocławia, Torunia, Łodzi, Katowic, Krakowa, Nowego Targu, Rzeszowa, gdzie już działają nasze hotele, dołączą Lublin oraz Poznań. Naszym celem jest otwieranie kilku hoteli rocznie, przy jeszcze mocniejszym wykorzystaniu modelu opartego na długoterminowym najmie nieruchomości. Nieustannie poszukujemy obiektów, do których moglibyśmy wprowadzić się na okres minimum 10 lat.”

Hotel B&B Lublin Centrum – już wkrótce otwarcie