Otwarcie hotelu Paramount Midtown w Dubaju

fot. materiały prasowe

Wystrój nawiązujący do połowy ubiegłego wieku, zachwycające widoki za oknem i oryginalne koncepcje kulinarne – Paramount Hotel Midtown to nowy obiekt na mapie dubajskich atrakcji, który zdecydowanie warto odwiedzić.

Paramount Hotel Midtown został stworzony z myślą o młodych osobach, które na co dzień lubią przebywać w samym środku miejskiego zgiełku. Jego doskonała lokalizacja, w Business Bay Dubai, zaledwie kilka kroków od Sheikh Zayed Road, Burj Khalifa i Dubai Mall, sprawia, że wszędzie jest blisko.

W hotelowym lobby znajdują się dzieła sztuki w stylu retro, marmurowa podłoga oraz złote zdobienia. Na gości czeka 281 nowoczesnych pokoi i apartamentów, w tym pokoje z balkonem typu Scene. Rodzinom dedykowane są przestronne apartamenty Blockbuster lub luksusowe apartamenty A-List, natomiast na miłośników rozrywki i luksusowego stylu życia czekają apartamenty Premiere i Paramount.

W Paramount Hotel Midtown doświadczysz wszystkiego, co wyjątkowe, nieoczekiwane i wciągające. Do dyspozycji gości jest pięć restauracji. W Paparazzi Tuscan można poczuć prawdziwy włoski klimat, dzięki otwartej kuchni, w której można podglądać szefa kuchni w akcji. CineScope to jasna i przestronna restauracja oferująca międzynarodową mieszankę potraw. Modny L.A. Melrose Bar & Lounge z siedmiometrowym barem i skórzanymi fotelami oraz Malibu Sky Lounge i Pool Bar są położone na wysokości 235 metrów nad ziemią, oferując panoramiczne widoki na cały Dubaj.

Hotelowe Pause Spa, współpracujące wyłącznie z francuską marką Château Berger, zapewni gościom doskonałe samopoczucie w spokojnej i prywatnej atmosferze luksusowych basenów, a w Centrum Fitness Pause do dyspozycji gości jest najnowocześniejszy sprzęt fitness, który zachwyci nawet największych profesjonalistów. Na najmłodszych czeka kreatywny Kids Studio Club.

Na 15 piętrze znajdują się sale konferencyjne i biznesowe z dostępem do naturalnego światła dziennego, oferujące najnowocześniejszą technologię oraz elastyczną modernizację wnętrz, w których można urządzić spotkania firmowe i towarzyskie dla 150 gości.

Dubai Parks and Resorts: otwarcie hotelu Legoland