Otwarcie Ain Dubai już 21 października

Największe koło młyńskie na świecie już wkrótce otwarte
Ain Dubai/fot. AG

Największy na świecie diabelski młyn, Ain Dubai, będzie oferować ponad 19 spersonalizowanych atrakcji. Ceny biletów zaczynają się od 130 dirhamów (ok. 130 zł).

Ain Dubai, największy na świecie diabelski młyn zostanie otwarty 21 października 2021 r. Na oficjalnej stronie Ain Dubai rozpoczęła się już sprzedaż biletów: www.aindubai.com.

Ain Dubai jest najnowszym obiektem w portfolio Dubai Holding. Wpisuje się w wizję rozwoju emiratu określoną przez Mohammeda bin Rashida Al Maktouma, wiceprezydenta i premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich, władcę Dubaju, której głównym celem jest wzmocnienie globalnej pozycji miasta jako wiodącego ośrodka turystycznego.
Ain Dubai oferuje 19 unikalnych doświadczeń, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań – a wszystko z niesamowitą panoramą Dubaju w tle.

Diabelski młyn będzie czynny zarówno w dzień, jak i w nocy, umożliwiając odwiedzającym poznanie dwóch odmiennych obliczy miasta – w świetle dziennym oraz w promieniach zachodzącego słońca i w blasku tysięcy świateł LED, podświetlających fasady budynków.
Niezwykłą panoramę Dubaju można obserwować z zakrytych i klimatyzowanych gondoli, podzielonych na trzy kategorie: Observation Cabins, Social Cabins i Private Cabin. Można wziąć udział w jednej jeździe, trwającej 38 minut czyli jeden pełen obrót lub w dwóch – trwających około 76 minut.

Observation Cabins są idealnym miejscem do podziwiania 360-stopniowej panoramy miasta, z nieosiągalnej dotychczas perspektywy. Z pewnością Ain Dubai dołączy do najbardziej instagramowych obiektów w Dubaju.

Wyjątkową rozrywkę i relaks dostarczą Social Cabins oferujące m.in. różnorodne pakiety z napojami. W gondolach premium obowiązują pakiety VIP, a Ain Dubai Sky Bar zapewni niezapomnianą rozrywkę w najlepszym towarzystwie.

W ekskluzywnej Private Cabin można zorganizować urodziny, zaręczyny, ślub lub spotkanie biznesowe. Wnętrze takiej gondoli zostanie zaaranżowane w zależności od typu organizowanej imprezy: od kameralnych spotkań po imprezy kulturalne i przyjęcia dla gości VIP.

Ronald Drake, dyrektor generalny Ain Dubai powiedział: „Ain Dubai zaspokaja potrzeby wszystkich odbiorców, oferując luksusowe kabiny na specjalne imprezy, bogate życie nocne, unikalne posiłki i doświadczenia kulinarne oraz kabiny dedykowane rodzinom z dziećmi. Otwarcie Ain Dubai to doskonała okazja do świętowania, uczcijmy to w wielkim stylu. Więcej szczegółów dotyczących naszego wielkiego otwarcia wkrótce. Nie możemy się już doczekać, aby powitać Was w Ain Dubai”.

Mohamed Sharaf, dyrektor operacyjny Dubai Holding Entertainment dodał „Dubaj nadal jest liderem dostarczającym nowatorskich doznań. Ain Dubai jest doskonałym przykładem jednego z wielu innowacyjnych projektów, wpływającego na zwiększenie konkurencyjności miasta jako kluczowej międzynarodowej destynacji turystycznej. Nie możemy sobie wyobrazić lepszego momentu na otwarcie tego wyjątkowego obiektu niż podczas 50-lecia powstania Zjednoczonych Emiratów Arabskich”.

Ain Dubai znajduje się w samym sercu wyjątkowej wyspy Bluewaters, która prezentuje wszystko to co najlepsze w Dubaju. Dzielnica słynie z gościnności, miejskiego stylu życia, szerokiej oferty mieszkaniowej, rekreacyjnej i rozrywkowej.
Ceny biletów do Ain Dubai zaczynają się od 130 dirhamów (ok. 130 zł) i są do nabycia na stronie www.aindubai.com.

Dubaj: najwyższe na świecie diabelskie koło młyńskie zostanie otwarte na Expo 2020