OPLOT wydało przewodnik po atrakcjach regionów

Biuro OPLOT (Ogólnopolskiego Porozumienia Lokalnych Organizacji Turystycznych) we współpracy z 22 Lokalnymi Organizacjami Turystycznymi przygotowało przewodnik po regionach i szlakach turystycznych. Wydawnictwo przygotowane zostało z myślą o turystach, przedstawicielach branży turystycznej i dziennikarzach.

Projekt ma na celu zarówno przybliżenie atrakcji turystycznych w regionach zrzeszonych w OPLOT, jak i budowanie rozpoznawalności Lokalnych Organizacji Turystycznych, zwrócenie uwagi na aktywność LOTów w regionach.

W przygotowaniu wydawnictwa wzięły udział: LOT Kraina Lessowych Wąwozów, DarLOT, LOT Kociewie, LOT Made in Zakopane, Kaszuby Północne Stowarzyszenie Turystyczne, LOT Region Puszczy Białowieskiej, LOT Aglomeracja Wałbrzyska, Wielki Gościniec Litewski, Ekowspólnota Lokalna Organizacja Turystyczna w Mielnie, Częstochowska Organizacja Turystyczna, LOT Roztocze, Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, LOT Ziemia Mrągowska, LOT Mazury , LOT Złocieniec i Pojezierze Drawskie LOT Zamość i Roztocze, LOT Pojezierze Brodnickie, LOT Marina (region koniński), LOT Serce Kaszub, INLOT Inowrocław, LOT Krynica Morska, LOT Partnerstwo Ziemi Świętego Krzyża.

Wydawnictwo jest do pobrania na stronie Ogólnopolskiego Porozumienia Lokalnych Organizacji Turystycznych www.oplot.org.pl
http://www.oplot.org.pl/odkryj-regionalna-polske/

OPLOT zaprasza inne LOTy do dołączenia do projektu i do wstąpienia do OPLOT, tak aby wspólnie budować platformę wymiany wiedzy i doświadczeń.

Wersja elektroniczna będzie uzupełniana na bieżąco, wersja drukowana jest w przygotowaniu i będzie dystrybuowana na targach turystycznych, w których uczestniczą członkowie OPLOT.